Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az alábbi gépet szeretném...

Az alábbi gépet szeretném megvenni a feleségem 30. születésnapjára. Nők ti örülnétek neki? Szerintetek valóban olyan hatásos, amilyennek írják?

Figyelt kérdés

[link]


200,000-be kerül.


2012. máj. 31. 16:06
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim válasza:
100%

Kérdésedre válaszolva, én csak jót hallottam róla. Nagyon hatékony és intenzív gyakorlatokat lehet rajta végezni. Egyáltalán nem gagyi. Ez most a legújabb/legfelkapottabb fitnesz gép. Hozzáteszem én azért nem szeretem az ennyire drága gépeket, mert abban nem vagyok biztos hogy megéri az árát. És nem lehetne helyettesíteni más/olcsóbb edzéssel.

Én vagyok az, aki örülne ennek az ajándéknak! :)

2012. máj. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim válasza:
De ha nem akarod, hogy fogyjon, mi a frásznak fusson? Bármi mást vegyél neki, de EZT ne
2012. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim válasza:

Uram bocsá', de én bizony nem tudnék örülni egy ilyennek, ég ha 6 millióba kerülne se.


Az más, ha mondjuk én kérem az uramat, hogy vegyen nekem egy ilyet, de hogy meglepi ajándékként...


De ez én vagyok. :)


24/n

2012. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim válasza:
78%

Én jókat hallottam erről a cuccról.

Örülnék neki. Nem azért, mert túlsúlyom lenne.

Nem tudom miért kéne egy ilyen ajándékon felháborodnia valakinek?

2012. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim válasza:
81%
Most komolyan nem értitek? Szerintem örülne neki, nyugodtan megveheted, főleg ha igénye lenne a mozgásra, de nem tud. Én örülnék neki.
2012. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim válasza:
78%

Hogy lehet itt ennyi begyöpösödött és szűk látókörű nő? Egy 200.000ft-os fitnesz gépről beszélünk. A feleség nem kövér, vigyáz az alakjára. Amihez hozzátartozik a sport.

Nem futhat, de ezzel a géppel végezhet különböző izmosító/erősítő gyakorlatokat. Miért érezné célzás értékűnek az ajándékot?


Max. annyiban tudnék egyet érteni, hogy a 30.szülinap tényleg különleges lehet. Lehet valami szívhez szólóbb ajándékot kellene venned! De neked kell tudnod, minek örülne.

2012. máj. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
57%
Ez egy szuper gép, szomszédunknak ilyen van, mikor átjárok hozzájuk, mindig beülünk egy ideig mert annyira jól ellazít, hogy elfelejtem minden gondomat. Nyugodtan vedd meg neki, a sok hisztisre meg ne figyelj, tipikus "jaj kövér vagyok?, igazat mondj" típusú nők akiknek ha diétás csokit veszel azt hiszik vízilovak és azt hiszik mert ők ilyenek akkor az összes nő ilyen... Ha a feleséged tudja hogy neked ő tökéletes és szüksége van erősítésre megterhelés nélkül akkor nyugodtan vedd meg neki, bár én megkérdezném előtte, mert 200-ért lehet ő másfajtát is ki tudna nézni magának.
2012. máj. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim válasza:
25%

Itt senki nincs begyöpösödve. Az-is-volt a kérdés, hogy örülnénk e neki.

Én személy szerint nem örülnék neki. Azt hiszem mindenki a véleményét mondja el, semmi többet.

Aki megéti, annak örülök, aki nem, az pedig háborogjon.

2012. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
De az nem volt benne a kérdésben , hogy megvegye e vagy mit vegyen helyette....
2012. máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
62%
és ha a felesége is olyan begyöpösödött mint a válaszadók nagy része és megsértődik az ajándékon?
2012. máj. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!