Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok olyan zenét amit jó...

Kisvuk29 kérdése:

Tudtok olyan zenét amit jó hallgatni biciklizés és futás közben?

Figyelt kérdés
PL.:Rocky dala.És ezeket,hol tudom letölteni?

2012. jún. 16. 09:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Még egy olyan,hogy szerintetek az endomondo pro jó app a sport-hoz?Mert én párszor már használtam és szerintem jó.
2012. jún. 16. 10:06
 2/5 anonim válasza:
nem tudom mennyire a te ízlésed,de én pl david guetta-alphabeatet szoktam leginkább hallgatni
2012. jún. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy biciklizésnél nem ajánlott zenélni,de amikor a hegyek közt vagyok elég unalmas egyedül.
2012. jún. 16. 14:09
 4/5 anonim válasza:
Én pörgős rock zenét szoktam hallgatni, pl Shinedown-t. Az Endomondo jó program, én is használtam, de mostanában a SportTracker-t nyúzom!
2012. dec. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van sok olyan oldal, ahol kifejezetten futózenét tölthetsz le, valamint vannak futással kapcsolatos oldalak, ahol a futók fel is töltik a zenéiket! Egyébként sokkal jobb zenére futni, keresgélj, mert tényleg rengeteg van fent.

Jó futást kívánok!

Üdv.: Rea

2012. dec. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!