Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel tudnám mérni futás...

Mivel tudnám mérni futás közben a távolságot?

Figyelt kérdés
Vannak olyan órák futók számára mint például a pulzusmérő vagy ilyesmi ? Mennyibe kerülnek ezek körülbelül ?
2009. júl. 7. 19:34
 1/3 anonim válasza:
igen van ilen helyzetmeghatározó óra ami asszem még sebességet is mér! szal eléggé klafa. Árat nem tudok mondani de láttam, hogy hogy néz ki. Szerintem 50 felett van jóval..
2009. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Halottam olyat hogy lépésszámlálóval mérik, de azon be kell állítani a gyaloglás, futás lépéstávolságát, szerintem az nem pontos. Nekem van egy GPS-el ellátott telefonom (Nokia 6650) , arra találtam egy kiváló Sport Traicer programot, ami sebességet, átlagsebességet, időt, távolságot , nem sorolom tovább , de még a nyomvonalat is kirajzolja, elégetett kalóriát számol, és még le is archiválja a naptárban. Én azt használom, ha van simbys okostelód GPS-es, meg tudom adni honnan lehet letölteni.

Hátránya a méret, ami futáskor nem biztos hogy jó.

Ettől még elegánsabb a GPS-el ellátott karóra, célszerű akkor már pulzusszámlálósat venni, és az mindent meg fog mutatni. EGy ilyen amiben pulzusméréstől a GPS-ig minden bennevan 80 fölött kapható. Itt van néhány Garmin GPS karóra:


[link]

2009. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :]
2009. júl. 8. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!