Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki futással...

Van itt olyan, aki futással fogyott?

Figyelt kérdés
Már sok edzés felét kipróbáltam kezdve a fitnesz dvdk-kel a különbözõ táncokig, de egyik sem bizonyult elég hatásosnak' Kíváncsi vagyok, hogy mennyi futás kell ahhoz, hogy fogyni tudjak. Naponta futnák csak nem tudom, hogy mennyit és kíváncsi vagyok, hogy aki futással fogyott le, hogy csinálta.
2012. jún. 27. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a futáson van a hangsúly hanem a megfelelő diétán.
2012. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért nem használt valószinüleg semmi mert diéta nélkül a futás sem fog érni sokat.
2012. jún. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engem is foglalkoztat, és mindig arra gondolok, hogy sosem láttam még kövér hosszútávfutót. Inkább iszonyú vékonyakat... Ha az ember több energiát éget el naponta a futással, mint amennyit bevisz a táplálékkal, akkor azért fogynia kellene, nem?
2012. jún. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szerintem a diéta nagy hülyeség. meg amúgy se eszek édességet és inni is vizet iszok. meg egyetértek az utolsó válaszolóval.
2012. jún. 27. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen és valószinüleg a hosszútávfutok a mekiben kajálnak meg nem figyelnek a kajálásra sem. De akkor ne diétázz te sem és akkor felirhatod a többi cucc mellé amitől nem fogytál... :D
2012. jún. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván egy sportoló igyekszik egészségesen táplálkozni, az eredményességéhez ez elengedhetetlen. Mondjuk már az is egyfajta diéta, ha nem eszel édességet és nem iszol például cukrozott italokat. Ezt azért sokan nem képesek megtenni. És hát az sem mindegy, hogy az ember mennyit fut.
2012. jún. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!