Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Helo szedtem danabolt ami...

Gátbor kérdése:

Helo szedtem danabolt ami hatott is 2 évet kondiztam félevet most kihagytam most vistzont rendeltem ismét dabolt fehérjét kreatint és anadrolt a burtal tol a tesztoszteron szint növelő szóval danával 1 szere szedjem vagy 1 iket elöbb a máskinál?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 22:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Azt azért mondd már el, hogy mi a fene az a "zintozium" ? Én még soha nem hallottam róla, csak ezért kérdezem. Kúra után kell anti-ösztrogén készítményeket szedni, nem pedig közben. Bár ahogy elnézem, a kedves kérdezőnek lövése sincs erről az egészről, valamint az értelmes válaszokat sem preferálja.
2012. júl. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Bocsi azt kicsit elírtam fáradt voltam.. De mem is az a lényeg.. Proviront közbe kell szedni nem utána!
2012. júl. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Közben és nem "közbe". Ha kúra közben tolod, akkor nem szedsz fel annyi izmot. A legtöbb szteroid csak magas ösztrogénhatás mellett fejti ki hatását. De minek ide proviron? Kétszer annyiba kerül, mint a Zitazonium.
2012. júl. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat am 18 éves vagyok és 2 éve volt 1 danabol kúrám még 1 kérdés mi az a Proviront és mikor és hogy szedjem vagy ez szemes dolog ?
2012. júl. 10. 12:39
 15/23 A kérdező kommentje:
[link] és erről az oldalról szereztem
2012. júl. 10. 12:39
 16/23 anonim ***** válasza:
Ha a válaszokból nem sikerült leszűrnöd a lényeget és még most is danabolt akarsz tolni, akkor sajnos azt kell hogy mondjam; a szándékaid egyáltalán nem komolyak, és még nem nőttél fel igazán. Egy ki tudja honnan származó, és ismeretlen összetételű "gyógyszert" beszedni, nem érett gondolkodásra vall. Az proviron és nem proviront, egyébként.
2012. júl. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
cksa kimásoltam az 1ik szövegből de akkor sokan nem gondolkodnak értetten mondjuk ne mis álítom hogy úgy érzem hogy az vagyok csak nem szeretnék annyit várni még fejlődök :D
2012. júl. 10. 13:16
 18/23 anonim ***** válasza:

Most se érted?!

Lehet gyorsan fejlődni más szerrel is...van más koksz is ami dob annyit mint ez a rattyanat!!!

Ez a legszemeteb cigánykoksz ami csak létezik!

Májbeteg csöcsös vizespalack leszel... :)

Ha már kokszolsz,kokszolj rendesen és szurd magad valami normálissal!!

Amit a dana hoz az pont olyan hamar le is megy..Szóval nem kell annyit várni felszedsz 8 kilót aztán befejezed abbol lemegy 7 :D Az az egy ami megmarad meg csak zsír lesz.

Na akkor előrébb leszel ?!

2012. júl. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó; ez nem fedi a valóságot. Ebből a pár mondatból azt szűrtem le, hogy még soha nem kokszoltál, és mások szavaival élsz. Persze én még mindig eredeti danáról beszélek, amit már 1 éve nem tudok beszerezni, valamint ehhez még hozzájön a minőségi edzés, a normális kaja( megfelelő fehérjebevitel stb.), pihenés, levezetés, és a danabol megfelelő "szedése". Kivizsgálás előtte, utána stb. Ha ezek közül bármi hiányzik, akkor nem lesz látványos az eredmény.
2012. júl. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Bocsás meg kedves válaszoló társam .. Most is épp kúrán vagyok! Bevallom őszintén Danával nem volt dolgok.

Amit viszont írtam azt azért írtam mert a Dana igyis ugyis risz rosz koksz.. Pláne ha valaki itt próbál infót gyüjteni akkor egyátalán kokszhoz se kéne nyulnia!

Jó én is tettem fel itt kérdést de az teljesen más kategoria volt ...

2012. júl. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!