Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szülők szerint miért egyhangú...

Szülők szerint miért egyhangú a testépítők étrendje?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert talán az:) Nem a kulináris élvezetekről szól, csak a tápanyagokról.
2012. júl. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hmmm:DDD akkor látszik csak engem fárasztanak otthon a szülők
2012. júl. 11. 14:05
 3/12 anonim ***** válasza:
4%

mert mit eszel rizsen ,csirkemellen és hülye turmixokon kivül?

Semmit.

2012. júl. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
tudom h egyhnagú:DDDD csak engem mindig azzal fárasztanak h ez egészségtelen hiába mondom a frankót:DD
2012. júl. 11. 14:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Csupa olyan kaja, amiben könnyen felszívódó és hasznosítható fehérje és szénhidrát van. A vaddisznópörkölt galuskával és kovászos uborkával már nem ide tartozik, attól függetlenül finom és nincs vele semmi gond:)
2012. júl. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát ha gyümölcsökkel és zöldségekkel nem egészíted ki, akkor valóban nem egészséges csak rizst és csirkemellet enni. A növényi rostokra a tápcsatornának szüksége van a megfelelő működéshez.
2012. júl. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
valóban egyhangú, de sokkal hasznosabb mint az átlagos étkezések. és azért ha csirke helyett néha megy hal is, túró, rizs helyett/mellett krumpli, többféle zöldség, akkor egész változatossá lehet tenni. és persze (tömegnövelésnél) nem kell aszkéta módon élni, ehetsz néha olyan dolgot amit megkívánsz (főleg ha hobbi szinten üzöd a sportot) csak oda kell figyelni hogy mennyit.
2012. júl. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mindenki szerint az, pedig én is próbálok helyesen enni szóval szerintem is az, de sokkal egészségesebb mintha összevissza ennék
2012. júl. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már az egyhangút, az a baj hogy ide is sok fogyatékos írogat akik fel sem fogják mi a lényege, amúgy meg elmondom hogy baromi finomakat lehet főzni, egészségesen amiket nem unsz meg soha az életben, ajánlom az evilkonyhát facebookon marha jó recepteket gyűjtött össze a hölgyemény;)
2012. júl. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
aki azt írta h rizsen, csirkemellen és turmixokon kívül semmit sem esznek a testépítők, az nagyon nagy baromságot írt le.. a testépítők azt eszik, ami a fizikumuk fejlődésének a legoptimálisabb és a természet úgy lett kitalálva, hogy a legszebb, legesztétikusabb, legkihasználtabb, legfejlettebb test egyben a legegészségesebb is. óriási tévhit, hogy a testépítés, és a testépítő táplálkozás egészségtelen.. csak akkor az ha kokszol az illető, de sok naturál testépítő van, főleg az amatőrök és a nem versenyzők között. az arányos testhez, telt izmokhoz, kevés zsírhoz, erős és a kemény edzéseket kibíró testhez egészséges életmód és egészséges táplálkozás szükséges, anélkül nem megy, aki azt mondja ez egészségtelen az nagyot téved.. aki nekem nem hisz kérdezzen meg egy dietetikust, egy orvost, egy edzőt, bárkit aki ért hozzá.. ugyanezt fogja mondani..
2013. júl. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!