Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elszeretném kezdeni a kondizás...

Elszeretném kezdeni a kondizást csak nem tudom miket kell szedni!?

Figyelt kérdés

röviden midnennap tudok kondizni 1 órát 40 kg-mal emelek de 15 éves vagyok eddig is kondiztam csak most szeretnék beruházni szerekre Nem tudom miket szoktak ilyenkor szedni szoval nagyon megköszönném ha tudnátok ajánlani! Aszmás vagyok nem tudom hoyg befolyásol e valamit meg egy két dologra alergiás, de a lényeg imádok kondizni :D és van még hetente 2-4 tenisz óram is.

a másik meg tenisznél is bevehetném ezeket a " csoda szereket" meg föleg nem lenne baj ha bio lenne nem akarok tölük azért meghalni :D



2012. júl. 11. 21:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

még semmit nem tudsz a testépítésről.

ezt olvasd el: [link]

az alján van "tovább" gomb is.

2012. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:

Hello!


Én régóta csinálom a testépítést és szedek "csoda szereket" de neked azt ajánlom hogy menj el ilyen üzletbe és ott kérd a tanácsokat. De az lenne a legjobb ha egy edzőteremben dolgozó embert aki tanult edző, tőle lenne a legjobb a megkérdeznéd.

2012. júl. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

üzletben én azért nem kérnék tanácsot mert ESETLEG az eladó nem arra megy, hogy a legjobbat adja neked, hanem hogy azért azt is kapd amit akarsz de egy kicsit többet mint amennyi kell, egy kis plusz profit érdekében. (az esetleget nem véletlenül emeltem ki).

olvasd el kezdésnek amit belinkeltem.

2012. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Szia én otthon szoktam edzeni mivel van egy fekvenyomo padom meg jó sok súlyom is ...

És internetröl szeretném majd rendelni. mert ott olcsób is ...

2012. júl. 11. 21:32
 5/28 A kérdező kommentje:

a lényeg miket kéne rendelnem?

ebbe valaki tudna segiteni?

2012. júl. 11. 21:32
 6/28 anonim ***** válasza:
olvasd el amit linkeltem.
2012. júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

látom olvasgatam de én álltalába ugy szoktam hogy sokat csinálok fekvenyomás kb 30 2 perc pihi megint 30 2 perc pihi eléreka százig... utána bicepsz meg lábedzés....

fekvenyomásbol szoktam sokat...

2012. júl. 11. 21:36
 8/28 anonim ***** válasza:

Ne csak olvasgasd, hanem olvasd végig, mert ez így nagyon nem jó... sok tanulnivalód van még, az az első.


Ja, és mi olyan káros "szereket" "szedünk", hogy én spec már háromszor meghaltam tőlük.

2012. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
de ahogy te általában csinálod az rossz. olvasd el TELJESEN és az alapján csináld, ne ahogy te.
2012. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
olvasom de nem értem mi rossz az én edzésembe ??
2012. júl. 11. 21:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!