Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elszeretném kezdeni a kondizás...

Elszeretném kezdeni a kondizást csak nem tudom miket kell szedni!?

Figyelt kérdés

röviden midnennap tudok kondizni 1 órát 40 kg-mal emelek de 15 éves vagyok eddig is kondiztam csak most szeretnék beruházni szerekre Nem tudom miket szoktak ilyenkor szedni szoval nagyon megköszönném ha tudnátok ajánlani! Aszmás vagyok nem tudom hoyg befolyásol e valamit meg egy két dologra alergiás, de a lényeg imádok kondizni :D és van még hetente 2-4 tenisz óram is.

a másik meg tenisznél is bevehetném ezeket a " csoda szereket" meg föleg nem lenne baj ha bio lenne nem akarok tölük azért meghalni :D



2012. júl. 11. 21:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
csupán annyi, hogy nem így kell edzeni. hogy mellre csak fekvenyomás abból meg 100at...
2012. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

de fokozatba csinálom elöször kb 30 pihi megint 30 pihi és igy eljutok százig és megyek utána bicepszre ...

semmi olyat nem találok az oldalon hogy ez igy nem jó..

léccives mond meg nekem mi nem jó? nem kötekedni akarok csak informáciot gyüjők . és szerinted akkor min változtassak?

2012. júl. 11. 21:53
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

:D


Érted Te, hogy gőzgép, de mi hajtja?? :))

2012. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
komolyan nem értem micsinálok rosszul léccives kijavitanál?
2012. júl. 11. 21:58
 15/28 anonim ***** válasza:

Okos kérdező: 100-at nyomsz barbisúllyal, abból nem lesz izom.

Be lett linkelve az olvasnivaló. Mi nem világos??

Először teljes testes edzés 2 hónapig. Akkor súlyokkal, hogy éppen szabályosan tudj megcsinálni 3*10 ismétlést az egyes gyakorlatokból. Nem 100-at. Stim??

2012. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
szia szabályosan szoktam csinálni mert már kb 4 hónapja edzek. lehet nem túl sok az a 40kg de a koromhozz tekintve nem rossz.... akkor min változtassak léccives letudnád irni? megköszönném elolvastam amit linkelt a tag . nem találtam benne túl sok hasznos infót..
2012. júl. 11. 22:18
 17/28 anonim ***** válasza:

Leírtam mi a hiba:akkora súllyal kell edzeni, amivel 8-12 ismétlés megy. Nem 30-40. Nagy súlyokkal stimulálod az izmokat a növekedésre.

Ha több hónapja edzel, akkor mehetne osztott edzés:

Hétfő: mell-bicepsz-tricepsz

szerda:láb

péntek:hát-váll.

Ilyenkor mehet a nagyobb izomcsoportokra 3-4 gyakorlat 3 sorozatta, 8-12 ismétléssel. A kisebbekre pedig 2-3 gyakorlat.

Tömegnövelő étrendmenjen mellé, anélkül nem sokra mész.

2012. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
szedjél répát
2012. júl. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

ohó akkor röviden nagyobb sulyal kell edzenem amiböl 8-12 öt tudok ugye? és hogy meg kell osztanom hogy hétfön láb meg minden..

ha igy van értem és nagyon szépen köszönöm!!!!!!!!!!

és akkor mire lenne érdemes beruházni? milyen szerre ?

tömegnövelö étrend az nem mindig jön össze ami aznap a kaja azt megeszem azt kész ..xD

2012. júl. 11. 22:31
 20/28 A kérdező kommentje:
répa az mindenre jó :D
2012. júl. 11. 22:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!