Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! Mit lehet tenni,...

Testépítők! Mit lehet tenni, ha nem fejlődik a mellem?

Figyelt kérdés

Mindenem szépen arányosan fejlődik, viszont a mellem nem nagyon akaródzik, ezért elég aránytalan vagyok. A melledzésem a következő:


Fekvenyomás: 5x8

Tárogatás kézisúlyzókkal: 5x8

Csigás keresztezés: 5x8

Ferdepados nyomás: 3x amennyi megy


Az étrendem teljesen rendben van, edzés után használok tejsavófehérjét mellé.


Mit kellene változtatnom? Egy 5-10 napos mellcentrikus edzésterv jó ötlet lenne?


2012. júl. 14. 21:05
 1/5 gelazso ***** válasza:
növeld a súly nagyságát
2012. júl. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem a súly számít


de azért egy csigás jáccadozás után, ferda pados nyomás....

2012. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy lövöm be a súlyt, hogy ezeknél az ismétléseknél semmiképp ne tudjak többet csinálni, általában az utolsó 2-3 ismétlések is segítséggel mennek csak. Arra gyanakszok, hogy rosszul válogattam össze a gyakorlatokat... második, mire célzol azzal, hogy csiga után nem jó a ferde pad? A csigát hagyjam a végére?
2012. júl. 14. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok.Nagyon kifárasztod szerintem abból amit leírtál. Csináld inkább nagyobb súlyal 4x 6-8 több pihenővel szerintem amúgy csigás keresztezést hagyd egy picit ki. A tárogatásból meg csinálj 8-10 ismétlést.

Szóva szerintem: Fekvenyomás 4x6-8

Tárogatás 4x8-10

Ferdepados nyomás 4x6-8

kb.:1' pihikkel a szériák közt.

és a hét első edzés napján legyen mert akkor vagy elvileg a legpihentebb.

2012. júl. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2012. júl. 14. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!