Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítők milyen emberek...

A testépítők milyen emberek jó fejek vagy bunkók? Vagy beképzeltek?

Figyelt kérdés
Aki ismer testépítőt vagy testépítőket az írhatna róluk milyen tapasztalatai vannak velük. A testépítők is írhatnak magukról, és arról milyennek látják a világot és persze miket gondolnak legtöbbször róluk az emberek, és ez igaz-e vagy sem.

2012. júl. 14. 00:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

egyénfüggő.


én nem tartom magam beképzeltnek, szerintem jófej vagyok.

profi testépítőket is ismerek, többségük közvetlen, pl Vörös Zoli.


de olyan is van, akinek agyára ment a hírnév, pl. Coleman papa pénzért ad autogrammot, és közös fotózást...

2012. júl. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

... :)


Nalátod, Kérdező, egyből jó kis képet kaphattál, itt van 1#-es, aki jófej, és 2#-es, aki.... hát mondjuk úgy, hogy kólmenrajongó. :) (ez így elég diplomatikus szerintem)


Szerintem egyébként nagyrészt jófejek, kimondottan b.nkó kevés van, sokszor a távolságtartást is b.nkóságnak veszik tőlük (pedig legtöbbször csak arról van szó, h nem bratyiznak mindenkivel).

2012. júl. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
(dekár, kimoderálták...) :)
2012. júl. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
én csak jó fejeket ismerek és magam is annak tartom beszélgetünk bármiről amikor edzünk munka stb. de azért keményen lenyomjuk ami van...az meg nem érdekel ki mit gondol..olyannak látom a világot hogy nagyobb és mégnagyobb lenni de csak "naturalba" és ezt gondolom látod miért tettem idézőjelbe mivel mindenki koxol mármint a legtöbbje nem általánosítok csak jó páran de azt sem tudják hogy kell...ez a vicces benne
2012. júl. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

igen, van aki csak annyit lát benne, hogy csodaszer...

a terembe is ahova járok, hallom hogy teljesen átlagos fizikumú emberek beszélik, hogy mit szúrnak majd, mert már nincs kedvük várni... nagyon kemény ami a világban folyik.

2012. júl. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
bekéne amúgy tiltatni 18 éven alulik hogy nem szedhetik utána mivel már nagykorúnak számít azt csinálhatna amit akar az ő teste...
2012. júl. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
2012. júl. 14. 13:20
 8/17 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre,hogy legtöbbjükben van egyfajta lenézés az átlag ember felé.A koxosokról eléggé gyanítható,hogy alapban nem egészségesek pszichésen.Azért hozzáteszem,általánosítani nem akarok,minden ember egy összetett egyéniség,és a nem testépítők között is van épp elég bunkó.
2012. júl. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én akiket ismerek nem éppen az eszükről híresek. Mindig magukkal vannak elfoglalva, félmeztelenül pózolnak egymással és egymás izmait fogdossák. (kicsit langyik?)
2012. júl. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
hát nem tudom én nem ismerek egyet sem de én úgy gondolom az az egyik legnagyobb baj a világgal, hogy mindig mással foglalkozik meg mást kritizál/lefikáz az ember... szerintem tök király, hogy ők nem teszik ezt magukkal nem másokkal foglalkoznak még ha le is fogdossák egymást...
2012. júl. 15. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!