Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hízni szeretnék, utána pedig...

Hízni szeretnék, utána pedig gyúrni. Ötletek? Úgy híznék, hogy közben gyúrok is vagy valami ilyesmi.

Figyelt kérdés
Szóval jelenleg 16 éves vagyok, 190cm magas, és 60kg. Hízni szeretnék, csak egyszerűen nem tudok:D Valami ötlet esetleg, hogy napi hányszor, mennyit egyek? Egyébként rendesen eszem, maximum annyi, hogy reggel szoktam elhanyagolni az evést. ( Műzli, tejjel) Ez lehet probléma? Ha mondjuk kenyeret ennék lekvárral vagy valami mással, híznék? Azért is akarok hízni, mert egy kicsit rá szeretnék majd gyúrni, csak ugye ahhoz valami kéne is rám.
2012. júl. 22. 16:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

[link]

olvass egy kicsit (már ha tudsz), zseni.

2012. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

ne a másikat nézd már hülyének mikor te vagy az


ácsi... otthon a képmásodat hülyézzed.

2012. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

csakii1 válasza:

olvass egy kicsit (már ha tudsz), zseni.


Mit írtam zsenikém?!?! Tudsz olvasni?!?!


Amikor joghurtot eszel akkor mit eszel? Pongyolapittypangot?!?! Amikor kazein proteint eszel mit eszel?

A tej 3 részből áll: zsír, fehérje komplex, és tejszérum. Amikor soványtejet iszol, (vidékies nyelven fölözött tej) akkor fehérjekomplexet és tejszérumot viszel be. Az aludttej (soványtej tovább savanyítása) kapod a kazein fehérjekomponenst, amiért tápkieg.ben több 1000 ft/kg -árat fizetsz. Illetve a túró, ami szinte nem más mint a kazein.

2012. júl. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 dirtboy ***** válasza:

ma 20:30


űűű mekkora beszólás,micsoda vissza vágás,most jól meg védted az igazad,grat.

2012. júl. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
és szerinted a laktóz az csak úgy eltünik belőle vagy mi? szerinted mért drágább a tiszta fehérje?
2012. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
1 liter tejben van vagy 3g fehérje? És az is szar környezetben?
2012. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem, az 100g-ban van. Egy literben 32g kb, de akkor is sz@r a tejcukor és tejzsír miatt.:)
2012. júl. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
egy d betű lemaradt, de tökmindegy a lényeg ugyanaz.
2012. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Igen, attól még nem megfelelő tápanyag.
2012. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

Akkor még egyszer neki futok....


Amikor joghurtot eszel akkor mit eszel? Pongyolapittypangot?!?! Amikor kazein proteint eszel mit eszel?

A tej 3 részből áll: zsír, fehérje komplex, és tejszérum. Amikor soványtejet iszol, (vidékies nyelven fölözött tej) akkor fehérjekomplexet és tejszérumot viszel be. Az aludttej (soványtej tovább savanyítása) kapod a kazein fehérjekomponenst, amiért tápkieg.ben több 1000 ft/kg -árat fizetsz. Illetve a túró, ami szinte nem más mint a kazein.


Ezzel érthetőbbé akartam tenni mi a tej. Nekem még lehetőségem van arra, hogy szarvasmarhát, és kecskét tartó farmertől nyers tejet vásároljak heti egy alkalommal. 1 napig hűtőben áll, és a zsír magától elvállik a tejtől. Az így kapott sovány tejet savanyítom és már is meg van a kocsonyás gél (fehérje kazein.), illetve a túró. Az tény ez nem egy kazein protein. Tisztában vagyok azzal, hogy 2dl tej kb. 6-7g fehérjét és vagy 11g szénhidrátot tartalmaz.



A legelső válaszomban ezt írtam:

Elsőrendű proteinek: hús, hal, tojás, tej.

A tejet mint gyűjtőszót használtam. De úgy látom erre mindenki csak a tejre asszociál (nem is gondoltam volna), és nem a tejtermékekre. Vagy akkor legyünk pontosak túró, joghurt, kefir.

2012. júl. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!