Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hízni szeretnék, utána pedig...

Hízni szeretnék, utána pedig gyúrni. Ötletek? Úgy híznék, hogy közben gyúrok is vagy valami ilyesmi.

Figyelt kérdés
Szóval jelenleg 16 éves vagyok, 190cm magas, és 60kg. Hízni szeretnék, csak egyszerűen nem tudok:D Valami ötlet esetleg, hogy napi hányszor, mennyit egyek? Egyébként rendesen eszem, maximum annyi, hogy reggel szoktam elhanyagolni az evést. ( Műzli, tejjel) Ez lehet probléma? Ha mondjuk kenyeret ennék lekvárral vagy valami mással, híznék? Azért is akarok hízni, mert egy kicsit rá szeretnék majd gyúrni, csak ugye ahhoz valami kéne is rám.
2012. júl. 22. 16:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

A tej szónál természetesen a tejre asszociálunk.

Túró mehet este, de a joghurttal és a tejjel ezután sem leszek kibékülve. De tőlem mindenki azt iszik, amit akar.:)

2012. júl. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

A húsnál meg "kihegyezhettem volna", hogy a görényhús kivételével a csirke, pulyka, marha, kenguru, stb.



Szénhidrátok: összetett szénhidrátok (teljes kiörlésű pékáruk, zöldségfélék, gyümölcsök, burgonya, stb. Figyelni a GI indexet.


Igen kimaradt a rizs. és még a stb. jel előtt írhattam volna a zab és árpa örleményeket, a kukoricát, borsót és még sok minden mást. Annyira evidens, magától értetődő, hogy a rizs is ezek közé tartozik, hiszen mindenki tudja.

2012. júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem így van teljesen, mert a tej az nem=tejtermékek.

A húsok megnevezés pedig egy gyűjtőnév.

Gyümölcsben pedig nem sok összetett ch van.

2012. júl. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!