Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot kezdjek el...

Milyen sportot kezdjek el 17/F évesen?

Figyelt kérdés
Egy hónapja lettem 17 és elszeretnék kezdeni valamit sportolni.Én az úszásra,futásra, vagy kajakozásra gondoltam szerintetek ezek jók?Ha nem akkor mit lenne érdemes ennyi idősen elkezdeni úgy hogy versenyszerűen tudjam űzni később?

2012. aug. 9. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Mind jó, amit a szíved kíván. A lényeg, hogy mozogj! :)
2012. aug. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még a vizilabdára gondoltam esetleg.
2012. aug. 9. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy mozogj. Bár meglátásom szerint a lányok a kajakosokat szeretik a legjobban! :)
2012. aug. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem ezek közül a kajak a legjobb, mert ott lehetsz egyedül is jó és csapatban is dolgozhatsz ezért egyedi szerintem ez a sport, mert ugyan vannak váltó futások meg úszások de ott nem együtt dolgozol a csapattal hanem külön
2012. aug. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ez testalkattól is függ, de ha eddig nem sportoltál, max csak kajakban lehetsz jó

és igen, kajakból jól néznek ki a kajakosok, de ha kiszállnak, ott van a 2méter széles válluk, de a lábuk aránytalanul vékony, és ez nekem személy szerint nem nagyon jön be, de a legtöbb lánynak tényleg :)


az úszást már 12-13évesen is késő elkezdeni, futni meg inkább hosszútávot ajánlanék, mert sprinternek szerintem már késő

(úszó voltam, most futó vagyok, és 15)

2012. aug. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, szerintem majd a kajakot kezdem el
2012. aug. 22. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!