Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elektromos kapásjelző+swinger...

Betterbait kérdése:

Elektromos kapásjelző+swinger miért nem jelez?

Figyelt kérdés

miért nem jelez az elektromos kapásjelzőm kapást, míg a karika igen? talán a swinger érzékenységén kéne állítani?

vagy csak bizonytalan voltam?

(normális, hozzáértő válaszokat kérnék)



2012. aug. 11. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen nekem is volt így. Az elektromos kapásjelző semmit sem jelszett a swinger sem mozdult meg de a damilon láttam hogy ráncigálják. Berántottam és ponty volt. Lehet hogy a swinge tul szoros. De ha igazán nagy kapás van akkor nagyon nagyon ól jelez :) Én kivettem a swingeremből a rugót mert olyan erős volt.
2012. aug. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

lehet, hogy lecserélem a merev swingeremet egy láncosra...

tegnap voltam egy tavon és mellettem elektromossal horgásztak: hát elég rendes fütyülős kapásaik voltak... én közben karikával nyomtam de sajnos ezt éjszakai horgászatnál nem tehetem meg

2012. aug. 12. 09:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a merev karút ne cseréld le láncosra. Nekem ilyesmi van és jó: [link]
2012. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és ezen hova állítod be az állítható nehezéket? jelzi így a kapást?
2012. aug. 12. 15:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Ööö szerintem legelől van asszem :D De lehet álitani hogy milyen damillal horgázol ahoz lehet állitani.
2012. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


JA meg még ilyenem is van szerintem jobb annál amit az előbb linkeltem(hiába hogy olcsóbb) :D

2012. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nah nekem is ilyenem van amit 2.×-ra linkeltél. akkor mindenképpen tovább horgászom elektromossal és várom, hogy ez is eredményt hozzon! KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!
2012. aug. 13. 08:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Okés. De ne feledd el beállitani ahoz hogy hanyassal horgászol (van alul ijen csavarója )
2012. aug. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!