Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka 20 perces tornáiva...

Rubint Réka 20 perces tornáival tudok formásodni, némileg izmosodni? (nem fogyni! ) Vagy más otthoni módszer?

Figyelt kérdés

Vékony vagyok, felesleg se nagyon van rajtam (picit a combomon max) viszont szeretnék csinosabb, formásabb alakot. Erre jók ezek a DVDk?

Sajnos még tanuló vagyok, és korlátozott az anyagi helyzetem, így konditeremre nem igazán van pénzem...

Köszi előre is!

19/L


2012. júl. 22. 16:01
 1/1 eileen válasza:
100%
Igen, ezek a DVD-k jók arra is, ha izmosodni akarsz, csak figyelj a megfelelő tápanyagbevitelre(fehérjékre különösen), és biztosan sikeres eredményt érsz el. Valószínű, hogy a pici felesleg a combodról el fog tűnni, és izommá alakul, csak legyél türelmes, és hetente minimum 3-szor tornázz. Én is Rékára tornázom és sokkal formásabb lettem. Úgyhogy kitartást! :)
2012. júl. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!