Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elég vékony vagyok formásodni...

Elég vékony vagyok formásodni izmosodni szeretnék fogyni nem. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
16éves vagyok 164 cm és 45kilo...szeretnék keményebb popsit,izmosabb lábat. milyen gyakorlatokat ajánlotok?és ha ezeket gyakran csinálom nem fogyok csak izmos leszek ugye?? fogyni nem szeretnék. hízni sem tudok:( izmos szeretnék lenni csak,szóval értitek.
2009. júl. 23. 14:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Olvass testépítő könyveket, és majd az ott leírtakat hajtsd végre, és idővel rájössz ,h a te fejlődésednek milyen edzéstervek a legjobbak.


Az a lényeg most nálad elsősorban, hogy dolgoztasd meg a tested, (és ezt célszerű a testépítő könyvek alapján végrehajtani, figyelembe véve azt is, hogy kezdő vagy, v haladó, v stb.). A mozgástól új ingereket kap a tested, amitől megváltozik az anyagcseréd. Megnő az étvágyad, és növekedni fogsz erőben, és súlyban egyaránt, ha követed a könyvek utasításait. Szinte minden embernek más edzésprogram, és étkezés a jó. Magadnak kell megtalálnod a céljaidhoz legközelebb álló utat. Az a lényeg, h kezd el, és gyűjts tapasztalatokat, hogy kialakuljon benned a kellő rutin.


Ha még nem olvastál volna testépítő könyvet, akkor kezd azzal, hogy beszerzel egyet, s azt elolvasva, már tudni fogod nagyjából, h hogyan is kell ezt elkezdeni, csinálni.


Sok sikert!

2009. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!