Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon vastag a combom es...

Nagyon vastag a combom es talan a fenekem is nagy. Kisse. De a bokam viszont nagyon vekony, hogyan tudnek erre a teruletre figyelve fogyni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 20:06
 1/10 anonim válasza:

szerintem a bokád nem fog fogyni, ha erre érted, egyébként van egy jó receptem, amit 7 nap + 2 nap szünetig kell tartani, elvileg sokat lehet vele fogyni...egy doktornő írta a könyvet, amiben olvastuk, és igazából a Candidásoknak (gombás fertőzés) akar vele segíteni, de elvileg akár 8 kilót is lehet fogyni, persze egyéntől függ (ha kell a recept privátba leírom, egyébként csak zöldség kell bele)...és javaslom a mozgást...tényleg, elengedhetetlen a SZÉP fogyáshoz...én is fogyóztam úgy, hogy nem mozogtam és hiába lejjebb ment 12-vel a nadrágméretem, attól még látszanak a zsírpárnák, úgyhogy most kondizni fogok =) meg járok karatéra...nagyon jó, megmozgat alaposan, javaslom, először kva fárasztó, aztán bele lehet jönni 3-4-5 óra után...kb. fél vagy háromnegyed óra a bemelegítéssel megy el...durva, de szerintem nagyon jó, én mindig felfrissülök utána...egyébként hasra-> hasizomgyakorlatok hátizomgyakorlattal párosítva, combra pedig olyan gyakorlatok, amikor érzed, hogy a combizmod használod...(pl széken ülsz, labda vagy esetleg nehezebb tárgy a bokád közé, és emelgeted...)...esetleg futás, ha szereted...viszont, hogy szeresd is csinálni, közben nyugodtan hallgasd a kedvenc zenéidet, nézd a kedvenc sorozatod, filmet, akármi, DE csináld folyamatosan...ne állj le pihenni, csak ha gyakorlattípust váltasz, de akkor is pár mp-re...ja és javaslom az étrend megváltoztatását...1500 kcal, olyan ételek, amiknek 5 alatt van a zsírtartalmuk, illetve kevés telített zsírsavat tartalmaznak...ehetsz salátákat, megveszel pár zöldséget, amilyet szeretnél, hozzá salátaöntet, és ízlés szerint ízesíted...nagyon finom én pl. ma ettem Fokhagymásat és holnap is viszek suliba belőle =)

szobatársam egyébként R.Réka videóit csinálja és azt mondja, fogyott (vagy inkább formásodott, feszesebb lett) tőle...sok sikert =)

2011. okt. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
ja viszont azt elfelejtettem írni, hogy minden tápanyagból vigyél be elegendőt a szervezetedbe, szénhidrátot, fehérjét, zsírt, és vitaminokat is...fontos mindegyik (zsír: A, D, E, K vitaminok felszívódása és tárolása, nélkülük súlyos hiánybetegségek alakulhatnak ki, a mérték a fontos)
2011. okt. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
elnezest rosszul irtam a combomra szeretnek figyelni....eppen az a gond hogy a bokam nagyon vekony es a combom vastag...de a bokam komolyan korba erem a kezemmel...
2011. okt. 11. 18:09
 4/10 A kérdező kommentje:
De amugy igen erdekelne a recept:) Jelenleg sajnos tul sok feherjet nem vohetek be a szervezetembe mert alergias kiuteseim vannak tole...de minimalisat igen..
2011. okt. 11. 18:14
 5/10 A kérdező kommentje:
ja es kosarazom es ezert nem jo hogy az nagyon vekony combom meg jo nagy ...mert a bokacsontomba eleg sulyos fajdalmak ephetnek fel...
2011. okt. 11. 18:15
 6/10 anonim válasza:
elküldtem =)...remélem érthető ^^...egyébként ien, akkor nem nagyon kéne megerőltetned a bokádat...
2011. okt. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

tudom...ezert kene elobb lefogynom es hogyha leadok a combombol mar szabad kosaraznom:) addigra meg csak edzesen keveset

És nagyon köszönöm:)

2011. okt. 11. 20:22
 8/10 anonim válasza:
igen...hát hajrá =) ja és azt nem mondtam, remélem még nem késő ^^', hogy olyankor csináld a levest, amikor kb két napig otthon vagy, mert kipucol...
2011. okt. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hu koszi:) akkor csak hetvegen csinalom:)
2011. okt. 12. 16:36
 10/10 anonim válasza:
Legelső kommentelő kérlek írd le priviben h hogyan fogytál le meg a receptet is. Köszönöm.
2014. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!