Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni pár testrésze...

Szeretnék fogyni pár testrészemből, jelenleg nemvagyok vékony de kövérnek sem mondanám magam. És hogyha elkezdek például Rubint Rékára tornázni és mellette futok attól ugye nemfog a combom vastagságra nőni? 15L

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 12:38
 1/2 anonim válasza:
Szia. Én 6 éve táncolok rendszeresen de eleinte én sem voltam megelégedve a lábaimmal mert ha hízok oda hízok. Ha mozogsz egy darabig fogyni fogsz viszont utána izommá alakul át. Valószínűleg a mozgás miatt sokat fogsz izmosodni de az igazat megvallva ha valakinek izmos formás lába van sokkal szebben néz ki mint egy piszkafalábú csaj. Úgyhogy emiatt szerintem nincs értelme félned, De ki hogyan látja. Remélem segítettem!!
2011. júl. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen segítettél,köszönöm a választ.:)
2011. júl. 20. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!