Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » P90X étrend lehetséges így is?

P90X étrend lehetséges így is?

Figyelt kérdés
Ha az étrendet nem tudom szóról szóra betartani de pl szemet kanalat nem eszem se csokit se ilyesmit megpróbálok minnel több fehérjét bevinni a szervezetembe akkor azért fel év alatt elérhető mondjuk elég nagy változás a programmal ? 187 cm magas és 97kg vagyok .
2012. aug. 24. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:
A P90X csak egy jól összerakott edzésterv semmi más a mellé rakott étrendet nem véletlen állították össze úgy ahogy. Az eleje szálkásító diéta egyébként a maradék rész meg inkább hajaz a body.builderen is leírt test kompozíció változásra. Szóval eredménye biztos lesz de ne várj olyat mint a sok videóban amit neten látsz ha nem úgy kajálsz.
2012. aug. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És hogyan kellene ennem mert ezt a részt nem nagyon vágom
2012. aug. 24. 00:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Van hozzá "Nutrition Guide" ami leír minden, hogy melyik kategóriába tartozol meg mit tudom én.
2012. aug. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
olvasom de tulajdon képpen nem nagy mágia ez első 30 nap ban qrva sok fehérje kevés szénhidrát kövi harminc nap fele fele utána meg sok szénhidrát az utolsó 30 napban ezt olyan nehéz betartani ?
2012. aug. 24. 01:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek nagy titkok. El kell dönteni, hogy mit szeretnél: zsírt leadni vagy izmot felszedni. Egyszerre nem lehet, mert két különböző étrend kell hozzá.

Tehát vagy szálkásító diéta vagy tömegnövelő étrend kell.

És ez edzés típustól független.

2012. aug. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és milyen a szállkásító diéta ?
2012. aug. 24. 11:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy elolvastad amiket eddig írogattam? :D
2012. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szálkásító diéta: legyen napi 3g*testtömegkg fehérje és 1,5-2,5g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch értéken érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti 0,5-1 kg fogyás, akkor lehet lejjebb vinni. A fehérjebevitel maradjon magas az izomvesztés elkerülése érdekében.

Ezekből az alapanyagokból kellene nagyrészt összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg.

ch:zabpehely, barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség

zsír: omega3, lenmagolaj.

mintaétrendek: [link]

2012. aug. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!