Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kondizás nem igazi sport?

A kondizás nem igazi sport?

Figyelt kérdés
Szóval új társaságba kerültem és igyekszem barátokat gyűjteni.Dumáltunk róla hogy ki mit sportol és mondtam hogy én edzeni járok.Erre azt mondta az egyik srác:"az edzőteremben döglődni naphosszat úgyse ér semmit,szóval nem sokat számít".Ő amúgy sem volt szimpatikus,de ezek után főleg nem.Azért elgondolkodtam a a megjegyzésén.Ez tényleg nem számít teljes értékű testmozgásnak?Oknem tánc,vízilabda,úszás vagy lovaglás,de elég megerőltető,szerintem nincs rossz alakom,sokat foglalkozom magammal.Nem értem most mi itt a gond?
2012. szept. 8. 23:17
1 2
 1/18 anonim válasza:
Sportnak számít ha rendesen űzöd.
2012. szept. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
21%

a csak a kondizás az nem sport!


az semmilyen állóképességet nem erősít. Ha mellette nem mész futni vagy nem boxolsz vagy biciklizel vagy úszol, akkor csak izmod lesz....

2012. szept. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Rainbowinthedark válasza:
80%
az kb olyan sport mint gitáron "Shred"-elni(Malmsteen és még egy páran művelik ezt)
2012. szept. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
A testépítés is ugyanolyan sport mint a többi.Aztán ha zavar az a gyerek nyugodtan verd be a képet, hidd el, többet nem fog beszólni.:)
2012. szept. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ostoba ember, ne foglalkozz vele. Ha komolyan csinalod nem merne beszolni neked. Valoszinuleg fogalma sincs a testepitesrol. Szvsz 1-1,5 ora nem egesz napos, intenziv edzes nem doglodes. Csak buta a srac nem kell vele foglalkozni.

(a kerdes ugyis atmegy majd a testepitok szapulasaba)


ui.: 2. Ami focizik pl az meg csak focizni tanul meg. A testepites az izmokrol szol, tehat olyan badarsagot mondtal mint en

2012. szept. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen,lejárok mellette futni,futok ott is,erősítek itthon.Nem egy gyúrós,üres fejű embernek kell leírni.
2012. szept. 8. 23:32
 7/18 Diavolino44 ***** válasza:

Szeretem az ilyen embereket. Csak amikor a tükörbe feszeng az "úszó vagy focista alakjával akkor szoktam röhögni. Mert rajtam látszik a kondi le se kell venni a pulcsit, tőle meg megkérdezik sportolsz valamit. Szóval no comment.

Valóban nem sok állóképességem van, de kit érdekel ha leveszem a polót a csajok meg azt mondják: Hú b@zzmeg!

Semmit sem ér? Self-marketing szempontjából tökéletes. Több önbizalom, határozottabb fellépés, jó kiállás mi kell még??

Kedvencem: Én boxolok, ha belém kötnek az utcán leverem őket mint a büdös sz@rt. Én erre mindig azt válaszolom, a kinézetem miatt nem volt még olyan hülye aki be mert volna szólni.


Valamit aki szerint ez nem sport annak ajánlom csak egy évet próbáljon meg testépítő módjára végig enni! Ahhoz kell az önkontroll és akaraterő!

2012. szept. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Rainbowinthedark válasza:
83%
úgy már rendben van de magába az hogy csak az izmodat növeled nem jót teszel magadnak hanem ártasz(nő az izom,nem nő a tüdő kapacitása nem tágulnak az erek és különböző problémák léphetnek fel)
2012. szept. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Dehogy csak izmot magába.Ez nem is erről szól.Kardióval felváltva csinálom mindig.Mondjuk alap hogy az ember taposógép után nem rohan futni,mert ha intenzíven csinálja,elviszi a mentő:D Felváltva,a súlyokat is fokozatosan.
2012. szept. 8. 23:44
 10/18 anonim válasza:

ácsi!!! nem mondtam hülyeséget!


izmosnak izmos leszel meg erős.


De attól még nem lesz állóképességed, nem mindegy h azokat az izmokat használni is tudod e vagy csak lassu csiga vagy és elfáradsz pár lendítéstől

2012. szept. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!