Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy az első...

Lehetséges, hogy az első héten híztam egy kilót?

Figyelt kérdés
Tömegnövelő étrendem van nagyjából amikor meg tudom oldani és egy hete járok kezdő átmozgató súlyzós edzésre. Tudom, hogy ez nem sok de eddig olyan 67.7 voltam mostmeg 69. Életemben nem voltam még 69 kiló.
2012. szept. 9. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, lehetséges, de vegyél vissza a szénhidrátból, mert elzsírosodsz. Nálam még olyan is volt, hogy pihentem 1 hetet, de ugyanúgy ettem, és felszaladt 1 vagy 2 kg. Na az gáz volt!
2012. szept. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Edzés után csak 50 gramm gyorsan felszívódó szénhidrátot eszek a 67 gramm helyett. Aztmondják annyit kéne mint amennyi a súlod csak grammban ha tömegelsz
2012. szept. 9. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Edzés után inkább a testsúlyodnak csak a felét kellene.
2012. szept. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Edzés után egyből a fehérjéből kell testtömeg/2 mennyiség grammban, tehát egy 80 kilós embernek kell 40g fehérje, ami egy 80%-os protein tápkiegből 50g mennyiséget jelent.

Gyors szénhidrátból pedig a legtöbb cikk szerint 0,7-0,8g*ttkg legyen, de én azt mondom, hogy kb 40-50g legyen még magasabb testtömeg esetén is.

2012. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!