Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Küzdősportolok? Edzés előtti...

Lee12 kérdése:

Küzdősportolok? Edzés előtti és utáni étkezésről kérdeznék

Figyelt kérdés

nemrég kezdtem birkózni és nemtudom mit kéne ennem edzés előtt és után hogy jól bírjam az edzést és hogy egy kis izom is rám jöjjön

170 cm 56 kg körül vagyok 16 éves

az edzés este 7 től 9 ig tart(nincs olyan rengeteg erősítő gyakorlat(fekvő sincs sok) de rengeteg futás+küzdelem

itthonról 6 kor indulok

mikor kéne edzés előtt ennem(mennyi idővel hgoy az edzésen maximális teljesitményt nyújtsak és legfőképpen mit egyek

valamint este 9 után mit egyek(nem vagyok anyira éhes de gondolom ha egy kis izmot akarok akkor ennem kell

viszont egy 4 kg felesleg van rajtam azt előbb adjam le? esetleg szőlőcukor menjen(energiát add?)


2012. szept. 13. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:

JÚÚÚÚJ. Van ám baj. Semmit nem értesz az effélékhez.

[link]

olvassgass kicsit.

2012. szept. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
170 cm és 56 kg vagy. És van rajtad 4 kiló felesleg? Azt hogy? o.O
2012. szept. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igen tudom hogy nincs fogalmam azért kérdezem

én azt értem hogy ha kondizok akkor testsúlykilónként megfelelő fehérje és szénhidrát kell de mivel ez nem kondi edzés és mivel nincs pénzem erre ezért nem tértem ki erre

igazából akkor összességében annyi lenne a kérdés hogy edzés előtt mennyivel egyek és mit hogy jól bírjam valamint hogy este fél 10 kor edzés után még egyek?

amúgy azért írtam a fogyást mivl nincs kocka hasam emiatt van rajtam egy kis zsír(lehet mérleg csal egy kicsit)

2012. szept. 13. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!