Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tehetek azért, hogy ilyen...

Mit tehetek azért, hogy ilyen legyen a hátam a mostani "v" helyett?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a hátam nagyon V alakú . Már jó ideje eddzek , boxolok is szóval ANNYIRA amatőr nem vagyok.

Ez a V alak nekem nem nagyon tetszik szeretnék ezen változtatni már ha lehetséges. Sokkal jobbnak találom és azt szeretném ,hogy ne V alak legyen hanem normális arányosan szélesedő.


2012. szept. 22. 19:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
a fegyencedzésben olvastam erről a "szárnyas hátról". nekem se tetszik, nem tudom melyik súlyzós gyakorlattól lett ilyen, de húzódzkodástól pl nem kéne ilyennek lennie, csinálj szűkebb húzódzkodásokat:)
2012. szept. 23. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A szűkebb húzódzkodások is növelik a széles hátizmot. Óriási tévedés azt gondolni, hogy csak a szélesen fogott húzódzkodás dolgozza meg a nagy hátizmokat. Nincs olyan, hogy szélesítő gyakorlat, a másik meg vastagító, ahogyan páran nagyon tévesen hiszik!
2012. szept. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 dirtboy ***** válasza:

/Másrészt meg mitől olyan hihetetlen ez? Nem állítottam hogy ilyen meg olyan hátizmaim vannak csak azt ,hogy milyen a formájuk és hogy nem tetszik a testemen ez az aránytalanság./


amit linkeltél képek azok teljesen jók,miért aránytalan neked?

ha meg rá álltál hogy izomtömeget növelsz meg minden ami csak kell akkor meg nem értem hogy mit csodálkozol azon hogy olyan a hátad amilyen.

ez kb olyan mintha kimennék az erdőre fát vágni aztán meg lepődnék hogy hullik a forgács.


hogy válaszoljak a kérdésedre már szerintem nem fogsz tudni csinálni vele semmit.

2012. szept. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!