Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 20-30 perc reggeli...

Napi 20-30 perc reggeli sétával lehet egy kicsit fogyni, ha rendszeresen csinálom?

Figyelt kérdés

2012. szept. 28. 20:21
1 2
 1/15 *Glissade* ***** válasza:

Hány kiló vagy, és milyen magas?

Szoktál máskor is sétálni, vagy ez a 20-30 perc séta már szokatlan terhelés lenne?:)

2012. szept. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Napi 3 pizza, egy rekesz sör, 11 Mars csoki mellett nem annyira.
2012. szept. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 *Glissade* ***** válasza:
100%
Pedig szerintem egész jó úton jár a kérdező, mert azt írta a rendszerességre törekszik, ez már valami:D
2012. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
24%
Nem,mert kevés, a zsírodat 40perc múlva kezdi égetni.
2012. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
De amúgy tényleg elég fura, hogy valakinek ez már testmozgásnak számít, hogy sétál.
2012. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 *Glissade* ***** válasza:

Utolsó elötti, azért ne essünk már túlzásokba...:)

Egyébként sem 40 perc után indúl be a zsírégetés, hanem akár azonnal.

2012. szept. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
0%
Utolsó. mitől a sétálástól? Jó vicc xD
2012. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
32%
Szerintem akkor már jó úton haladsz ha a napi 20-30 perc sétától csuron vizes pólóval fogsz hazamenni az izzadságtól. Ha viszont még csak nem is lihegsz akkor nem ér semmit. Annyit sétálj/kocogj/fuss, hogy felpörögjön huzamosabb ideig a pulzosod, mert akkor fogsz zsírt égetni. Én azt mondom inkább ha nagyon kövér is vagy, inkább kocogj napi 15 percet minden nap és ehhez az időhöz köss egy megadott távot. A lényeg, hogy annyit fuss ameddig nem folyik rólad az izzadság!
2012. szept. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%

nem fogsz fogyni.

viszont ha eddig kómában feküdtél pár évet,akkor a séta arra jó lesz 1-2 hónapig,hogy az elsatnyult,mozdulatlan-a fekvés miatt ugye-izomzatot,valamilyen szinten aktivizálja,és legalább alapszintű működésre bírja(járás).


más élethelyzetet nem tudok elképzelni arra,hogy vki ne sétáljon alapból napi 20percet.

de úgy tudom a kómásokat is szokták tornáztatni,mozgatni,meg ébredés után van rehab is,uh a főorvos úrral is konzultálj,és üdv 2012ben.

2012. szept. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Sétálástól zsírégetés? Igen. Gyúrósoktól is olvastam már (Lénárd Lajos, vagy valamelyik kollégája), hogy elb#szódott a bringája és a telep körül sétált körbe körbe, versenyfelkészülés volt ez!


De a kérdezőnek ez nem sokat ér, baromira ismernie kellene, hogy mit és hogyan egyen, mennyit mozogjon, stb.

2012. szept. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!