Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30/L.168cm magas, reggeli...

30/L.168cm magas, reggeli mérés szerint 99.5kg, az 1500 napi kaloriabevitel az jo ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
mozogj és jó lesz
2012. jún. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kimondottan nem sportolok, meloban szinte semmi mozgáslehetöség. otthon azért rohangálok eleget. nem tudom jo-e ez igy?
2012. jún. 13. 12:47
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem kevés, de úszni pl tudsz 100kg -al is.

heti 3 alkalom kezdésnek elég lenne.

2012. jún. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem 1500 neked kicsit kevés (én 170/86-hoz kezdtem annyival), menj el 1700/1800-ig, és nézd meg h úgy kívánsz-e annyit stb. Ha nem számolod annyira pontosan, akkor hagyj vmi biztonságot, és mindenképp alatta maradsz (én is így csinálom, eddig bejött).

Első körben mindenképp a diétára figyelj, mert az nagy odafigyelést igényel az elején, de aztán megszokod. És ne csak a kalóriára figyelj, hanem a megfelelő fehérje és szénhidrát mennyiségre is, a zsírt meg mindenképp minimálisra csökkentsd!

Viszont majd mindenképpen sportolj is mellé, nem kell kimondottan edzőterembe menni, az elején ekkora súlyfelesleggel mindenképpen csak sétálj, aztán mehet kicsit erőltetett menetben, majd kocoghatsz is, de azzal óvatosan, mert 20+kg felett szétvágja az izületeket. ami még remek az a biciklizés, itt is tudod szép lassan emelni a tempót/erősséget/távot.

kitartás hozzá, remélem, eredményes leszel!:)

2012. jún. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát már lement -15 kg, igaz még van mit fogyni. néha bajban vagyok a kajálással,mert van mikor az 1500 kalóriát is túllépem. a mozgással nem sok bajom van, néha csak a lustaságom a gond. amúgy teszek veszek otthon ,tehát nem csak fekszem egész nap. bicajozást imádom,ami szerintem a legjobb. futással még várok.
2012. jún. 15. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!