Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2hónap alatt mennyi tudok...

2hónap alatt mennyi tudok fogyni ha reggeli: pirítós kenyér, gyümölcs ebéd: vmi szűz hús, saláták, tojás (főtt) vacsora: gyümölcs, saláta eszek?

Figyelt kérdés

magyarul ha keveset eszek,mennyi kiló menne le,szerintetek


(jah és nem kell okoskodni,vagy szenyózni)


2012. jún. 14. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
19%
csupa szenhidratot eszel:gyumolcs,kenyer,salata...Dieta idejen meg a zsiros hus is jobb ezektol.Ha a vitaminokrol van szo potolhatod multivitaminokkal,de ez igy nagyon nem jo ha fogyni akarsz,meg futas nelkul se varj sokat
2012. jún. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

reggelire piritós(teljes kiőrlésű, rozs stb) de ha nem tudjátok megvenni(auchan, aldiba van 200ft/0.5kg) akkor én szoktam olyat is hogy veszek lenmagot és azt szoktam szórni a kenyérre, így jó zsírt is viszel be és legalább olyan mintha magos kenyeret ennél(ez csak megjegyzés képpen, lehet hogy valaki lehurrog érte de szerintem még finom is) hozzá vegyél fél kg túrót és 175g natur joghurtot ezeket keverd össze és minden reggel jó vastagon kend meg vele a piritóst és tegyél rá gyümölcsöket-pl fél eprek, agozott meggy. cseresznye, almakarikák, bogyósok

ez egy egész hétig ki fog tartani, sósan is eheted ilyenkor friss kapor, petrezselyem, sonka, sajt, paradicsom, ízlésedre van bízva, sőt körözöttet is készírhetsz belőle

tízóraira iktass be 1-2 korpás kekszet jughurttal, vagy egy gyümölcsöt

ebéd az jó, párolt, főtt, sült(zacskóban, tepsiben stb) sovány sertéskaraj, marha, pulyka, csirke, máj, halak-hogy legyen változatos, hozzá mehet nyugodtan főtt krumpli, petrezselymes újkrumpli, rizs, hozzá a saláta vagy párolt zöldségek, pürék-pl zöldbab, zöldborsó vagy lencsepüré, párolt spenót, gomba, meggyszósz, párolt alma, spenótszósz, fokhagymás sóskamártás, fűszeres paradicsommártás, joghurtos kapormártás, petrezselyemszósz stb, ha ezeket unod akkor lehet darált csirke, vagy pulykából csinálni egy könnyű rakottas ételt is, pl rakottzöldbab, spenót, karfiol, zöldséges rizseshús, főzelékek, tojásos lecsó, tojásleves, hideg gyümileves, kertészleves, raguleves, becsunáltleves stb

uzsonna gyümi

vacsora saláta-hozzá mehet főtt tojás, hús, hal, túró, johurt, sajt

gyümölcs-joghurt, kefír, túró

sok sikert!

2012. jún. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bizonyos gyümölcsök tényleg nem ajánlottak diéta alatt a magas CUKORtartalmuk miatt, a kenyér tényleg szánhidrátforrás de a SALÁTA? :D Ember...a saláta az egyik legjobb kaja ha diétázol. Pl. egy kis saláta csirkehússal a legjobb párosítás. ( Az első válaszolónak írtam )
2012. okt. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!