Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a fogyókúra...

Szerintetek ez a fogyókúra hatásos lesz?

Figyelt kérdés
Szerintetek, ha csak reggelit eszem. (délelött nem is szoktam éhes lenni igazából. ) és miután hazaértem a suliból, azaz 3után már nem eszek. Max csak 100%-os gyümölcslevet iszom, és joghurtot eszek. Akkor lefogyhatok? Vagy valami ehhez hasonló módszert, tud mondani valaki?

2012. máj. 20. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kevés, bár nem írtad hogy mi a reggelid és az ebéded. Ha ez a két étkezés csupa zsírból meg szénhidrátból áll, akkor semmi értelme. Ha diétás ételekről van szó, akkor éhes leszel.

Egyébként sem jó ha délután 3tól másnap reggelig nem eszel. Vacsorázz valami könnyűt, saláta, joghurt, leves stb.

2012. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lelassul teljesen az anyagcseréd és nem lesz jó vége.

naponta étkezz 4* de keveset és kalória szegényet.reggelire mehet a szénhidrát zsömle felvágott ehetsz mellé almát ebéd midenképp leves a második féle lightosabb legyen(zöldség hal hus) tészta csoki cukrot kerüld midenkéépen és vizet sokat igyál 2 l mehet egy nap vacsora kefir sajt felvágott...

2012. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
koplalással nem fogsz fogyni... vagyis nem zsírból..
2012. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Tapasztalatból mondom neked, hogy ez nem jó megoldás.

Én is teljesen ezt csináltam...délután 3 után semmit nem ettem, és előtte is csak keveset. Igaz, hogy lefogytam (mellette keményen sportoltam is, de az anyagcserém annyira lelassult, hogy odáig jutottam, hogy mindentől híztam. Ha egy picit ettem már elraktározta a szervezetem és hízáshoz vezetett. Többet híztam vissza mint amit lefogytam nagy szenvedések árán. Ja és a gyomrom is tönkre ment. Évek kellettek míg a súlyom normalizálódott, és az anyagcserém is kicsit már jobb. De a mai napig fogyózom...csak sokkal tudatosabban.


Sok sikert!

2012. máj. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

akkor szerintem úgy lesz hogy reggelire zsemle felvágott,ebédre leves meg valami saláta,délután (vagyis vacsora) pedig kefir vagy alma.. vagy valami ilyesmi..

2012. máj. 21. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!