Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudatos táplálkozás mellett...

Tudatos táplálkozás mellett nektek mennyire váltak be Rubint Réka tornái?

Figyelt kérdés
Mennyi idö után lehetett látni a változást? Megéri csinálni? Köszi az értelmes válaszokat :))
2012. okt. 3. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem beváltak. Nem mondom, egy bizonyos szint után ez keves, mert hozzászokik a szervezeted, de nehezíteni egy jó darabig lehet. Pl nagyobb súlyokkal csinálod, erősebb gumikötelet használsz stb.

Nekem most sajna nincs penzem edzőteremre, így marad az itthoni edzes, de sokat formálódtam vele.

Ha már túl könnyen tudtam megcsinálni egy gyakorlatsort, a fent említett módszerekkel nehezítettem rajta.

2012. okt. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nekem nem vált be, fárasztó volt és hatástalan:/ viszont rátaláltam Péntek Enikőre [link] ahol lehet kérni edzéstervet hogy minden nap mást tornázz és ne legyen unalmas és le is rakódjanak az izmok! nagyon szeretem és nagyon nagyon nagyon jó. szerintem nézz fel az oldalra, tuti megtetszik majd:)
2012. okt. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Pentek Enikő tornái tenyleg nagyon jók, ha lehet mondani, jobb is mint rubint reka, meg az alakja is szebb. Valahogy kiment a fejemből, szóval köszi 2.:)
2012. okt. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)) Igen, Péntek Eniköröl már hallottam, és azt hiszem az ö modszereivel fogom tornázni ;)
2012. okt. 4. 02:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!