Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzés húzódzkodás...

Fegyencedzés húzódzkodás hetedik lépése egészségtelen?

Figyelt kérdés

[link]


Itt egy kép a "fegyencedzés húzódzkodás hetedik lépéséről"

Egyik ismerősöm azt mondta, hogy ez a fajta húzódzkodás egészségtelen, mert a másik kezemmel lehúzom az izmot miközben feszül...

Ez így van?



2012. okt. 3. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Az élet is egészségtelen mégis élsz!


Szerinted Rocky miért így húzódzkodott?

2012. okt. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ismerősöd idióta, és olyan dologba szól bele amihez nem ért.
2012. okt. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sága ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólókkal.Mások azt is mondják,hogy az egylábas guggolás is tré a térdeknek,nekem azóta nem fáj a térdem mióta csinálom.
2012. okt. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ugyanaz az ízületek rendeltetésszerű, egyeseknek mégis szokatlan módon történő használata, és az izmok "lehúzása" munka közben. Attól még, hogy valaki soha nem tudott és nem is csinált egylábas guggolást, nem kell kitalálnia rá, hogy egészségtelen. Akik ezt mondták Ságának, azok barmok, de legalábbis nem értenek hozzá. A kérdező által feldobott vélemény viszont egyáltalán nem hülyeség, simán lehet, hogy igaz. Én még nem tartok ott, de ha eljutok odáig, majd úgyis meglátom. Egyébként szerintem nem kell félni a lépéstől, hiszen Wade bátyó nem tett volna a könyvébe káros gyakorlatokat. De attól még senki ne idiótázza le a kedves kérdező ismerősét, hiszen van logikai alapja a feltevésének, bár valószínűleg korántsem olyan súlyos a helyzet, mint beállítja.
2013. jan. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!