Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Spárgalazítás közben meg...

Spárgalazítás közben meg húzódott/megrándult (? ) a combom. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Egyszer csak egy nagyot kattant a combom legfelső része, nem is tudom hogy az izom volt-e vagy az ízület de hirtelen nagy fájdalommal járt abban a pillanatban, és ma, 1 nappal később ráhajolni sem tudok a lábamra annyira fáj.

2012. okt. 11. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Pihentesd pár hétig.


A spárgalazításnak meg nézz utána, mert egyértelműen rosszul csinálod.

2012. okt. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jól csinálom és ez egy edzésen történt. A gond egyszerűen csak annyi volt hogy még nincs lent a bal spárgám, elsiettem és túl hirtelen akartam lecsúszni.
2012. okt. 11. 18:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont erről beszélek. Ha "hirtelen le akartál csúszni", akkor szarul csinálod. Mindig legyél megtámaszkodva stabilan, és nagyon picit, mili métert mész csak lentebb, mint kényelmes. Akkor max. kis fájdalamt érzel, ott megtartod 20 másodpercig és visszajösz. Ha hirtelen nagy fájdalom lépett fel, akkor brutálisan túlerőltetted.
2012. okt. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!