Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezt a kreatint szabad nekem...

Ezt a kreatint szabad nekem szedni? Ha igen, hogyan szedjem?

Figyelt kérdés

Még csak 16 múltam lassan fél évvel, de ezt a kreatint vettük meg haverommal és rá van írva, hogy vérnyomás problémások ne szedjék. Igaz nekem nincs, de azis rajta van, hogy 18 éven aluliak sem. Én azért megkockáztatnám..

Ezaz: [link]

Ha szedhetem, akkor a reggel 2 edzés előtt 3-4 megfelel? Azt írja nem kell feltöltési időszak, szval..?

Az étrendet, edzés hagyjuk, megvan. Nem arról van szó.


2012. okt. 26. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat ha irja rajta hogy ne akkor inkabb ne,ha viszont mar megvettetek es eldontoted hogy megkockaztatod akkor ugy is mindegy mit mondunk...nem irja az ajanlott adagolast a csomagolason??
2012. okt. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Napi 2 kapszulát ír..

Spanom kipróbálta, és nem lett tőle semmi baja, edzés előtt Napi 4-et vett be, 1 hétig szedte. Ő most 17

2012. okt. 26. 15:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Még mielőtt megvennéd azért ezt olvasd el!!!!

[link]

2012. okt. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát, én ezt nem tudtam, spanom vette, hogy szedjük fel ketten, neki is a csja mondta, hogy ez a legjobb.. :DD

Az lehet, hogy túlzás, sőtt!

De az nem létezik, hogy legalább 1 kicsit hatna.. nem?:/

2012. okt. 26. 16:38
 5/6 anonim ***** válasza:

ez az egyik legsz@rabb, leggazdaságtalanabb kapszulás cucc.

Sima monohidrát port vegyél, vagy kreatin akg-t.

2012. okt. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jó, akkor ezt felszedném.. utánna meg vennék normális monohidrát port, az úgy jó lenne szerintetek? Mert nemsokára megyek és ki akarom próbálni:DD
2012. okt. 26. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!