Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Önvédelemre melyik a jobb ha...

Önvédelemre melyik a jobb ha 62 kilós fiú vagyok? Ju-jutsu vagy ashihara karate?

Figyelt kérdés

2012. nov. 5. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindkettő elég jó.

Én azt mondanám, gyere le hozzánk ju jitsu-ra. Az egyik sensei-ünk ugyanis egészen véletlenül ahihara karate mester is :D

2012. nov. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
400m gátfutás inkább. 62 kilóval ne pampogj inkább...
2012. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62 kilóval jó nagy meglepetéseket lehet okozni. És ge.ci sunyi dolog vagy nem, de harcban az győz, aki nagyobb meglepetést tud okozni. Ha nem lenne meglepetés, nyilván senkit sem szúrnának le, fognának le, nem tudnának erőszakot alkalmazni. Megfelelő stratégiával (és a harcművészetek stratégiára is meg kell tanítsanak) nagyon sokat ki lehet hozni egy 60 kilós férfiból-nőből, én ezt vallom.
2012. nov. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt a gondolatot folytatva, talán a Jujutsu még alkalmazkodóbb mint az Ashihara. Bár talán ez az egyetlen karate ág, ahol azért tanítanak ízület manipulációt, földre vitelt is. Ezekkel rosszul már nem járhatsz!
2012. nov. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Apropó, Zoli? :)
2012. nov. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Látom vág az eszed Gergő :D
2012. nov. 28. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!