Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A szüleim miért nevetnek ki?...

A szüleim miért nevetnek ki? mit tehetek velük?

Figyelt kérdés
Van rajtam kevés kis plusz kiló ezért kondiba szeretnék menni.Felhoztam itthon a témát de Anyu nevetne mondta h : úgy se tudnád megcsinálni és félbehagynád! Aput pedig nem érdekli az egész.. kidobott pénznek veszi azt a havi 3ezer fonrintot! Iszonyat megalázónak és rossznak éreztem h az arcomba nevetve mondták a saját szüleim h nem menne aztán olyan kifogásokat mondtak h messze van, felesleges de nem tagadják h fogynom kéne.A fizetés nem lenne gond.Nem értem miért ilyenek? Miért nem tudnak egyszerűen nemet mondani? 15/L

2012. nov. 5. 18:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Végre egy 14 éves lány aki normális módon akar lefogyni! :))
2012. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

a lányuk vagy,ismernek téged,ismerik a szorgalmad,valószínűleg ezért mondták.

változtass rajta,hogy ne így lássanak.

[link]

2012. nov. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tudod az életben néha vannak nehéz döntések...

Az élet kökekény de azt javaslóm ne hagyd hogy mások dirigáljanak tűzd ki magadnak a célt hogy te erre képes vagy . És hát Igen is figyelj rájuk hissz az eredmény után amit elértél majd bocsánatott kell kérniűk!! Ne add fell ők negativan gondolkoznak lehet hogy ők maguk nem lennének képesek erre, de te neked oda kell állnod és azt mondanod.. Nem érdekel senki és semmi én megmutattom hogy erre képes vagyok ( Legyen meg az akkaraterőd).

Hajrá haver, Minden bele

2013. ápr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!