Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik fajta müzlit eszitek...

Melyik fajta müzlit eszitek reggel? Vagy sima zabpehelyt? Hol veszitek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 06:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sima zabpehely megy, lidl-ben olcsó. Ha müzlit akarsz, akkor figyelj arra, hogy ne cukrozott sz@r legyen.
2012. nov. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Sima zabpehely spar 500gr 200ft
2012. nov. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is a sima Spar-os zaphely megy, az árát említették előttem.
2012. nov. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%

Hagy írjam le az én álláspontomat.


Az emésztés beindításához (megfelelő emésztő enzim kiválasztáshoz) zsír kell. ZSÍR KELL!! (Légrádi Péter: Tojáskönyv)


Én mondjuk nagy szénhidrát ellenes vagyok, én inkább eszem reggelire szalonnát, tojást, kolbászt, zöldségeket. Ennek az az oka, hogy fölösleges a testünket, hasnyálmirigyünket keményítővel terhelni, illetve az egész testünket gluténnal. Egyszerűen nincs igazán értelme. DE kockázata lehet, amit itt nem tudunk megvitatni deee.. érdemes utána nézni.

2012. nov. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
utána fogunk nézni, ha már az a cél:) , hogy egészségesen éljünk.:)
2012. nov. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

He he he :)

Az a czél.


Montez itt a szuper genetikájú paleós testépítő

[link]


Azért lowcarb módon nem semmi.

2012. nov. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Természetesen cuccal össze lehet hozni alacsony ch-val is. De naturálban lehetetlen egy ilyen forma akármilyen étrenddel is.
2012. nov. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Beszélnék vele is!

Montez, te építesz testet, hiszek neked. Én nem kérdeztem rá, hogy amúgy mit szúrt.. ugye kényes téma, és igazából nekem mindegy mit csinál magával, nem is szoktam gyakran rá hivatkozni.

2012. nov. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
En zabpelyhet szoktam reggelizni.A nevet nem tudom mert csak annyit ir rajtahogy "fulgi de porumb" ami zabpelyhet jelent.1 kg 9-10 lej kb.(600-700 ft kb)
2012. nov. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem elhiheted, hogy nem naturál a forma. Én fele ekkora vagyok 27 év edzéssel.:)
2012. nov. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!