Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szörnyű izomlázam van a...

Szörnyű izomlázam van a combomban. Elviselhetetlen. Mit tegyek? Gyógyszer, izomlazitó? Olyan is jó ami legalább egy idegi megszünteti.

Figyelt kérdés
A meleg fürdő stb nem jó. Tehát vagy gyógyszer vagy krém. Segítsetek kérlek! Már több mint egy hete szenvedek... 16/L

2012. nov. 14. 20:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Akkor pontosítanám az izomláz fogalmát, mert való igaz savas-ödémás állapot. Tehát tegnap csak az egyik állapotra adtam lehetséges alternatívákat. Mivel nem tartom magam orvosnak, és testépítő szemszögből az izomsavasodás által esetlegesen okozott izomlázra gondoltam!!! És ez alapján adtam alternatív megoldásokat.


Amennyiben ödémás, az izmok mikroszakadásáról, repedéséről lenne szó, tehát a folyadék feszíti az izmot és ez okoz fájdalmat, akkor pár napig pihentetni kellene. Gyúlladáscsökkentő orvosság (orvosi vizsgálat).

2012. nov. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Több, mint 1 hete "izomláza" van ez azért kizárja a savasodást. De öszintén ennyi idő alatt már a mikroszakadásoknak sem kellene a leirás alapján ilyen durva tüneteket produkálnia.
2012. nov. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
16 éves lányról van szó, aki versenyszerűen űz valamilyen sportot. Nem tudom miről lehet szó. Ha valóban egy hete tartó folyamat, jobb lenne egy orvosi vizsgálat.
2012. nov. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Meggy levet kell inni, minél sűrűbb %-osat, nekem ez segít.
2013. jan. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Na elmúlt??
2019. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Vicces ilyen megoldatlan esetekre rákérdezni x év múlva, én is szoktam. Persze nagy részben nincs válasz. :)
2019. aug. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
:D
2019. aug. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!