Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jumbo és fegyencedzés?

Jumbo és fegyencedzés?

Figyelt kérdés
Heti kétszer saját testsúllyal végzett edzés illetve heti három foci edzés után Jumbo, megfelelő lenne? 18f 189/75

2012. nov. 15. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyen étrended is és ha már Jumbo, akkor a professional-t vegyed, ne a zöld cukorkupacot.:)
2012. nov. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rendben de biztos a prof. jobb lenne?

Nagyon nehezen hízok a kajám nagyjából megfelelő legalább 6* eszek egy nap, törekszem, minőségi kajákat, de egyszerűen nem fér több belém, és nem tudok hízni, ezért gondoltam a tömegnövelőre, hogy megadja a hiányzó pluszt!

2012. nov. 15. 22:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor is jobb,mert fehérje is kell. Szénhidrátból pedig inkább az összetett ch kell. Majd reggel leírom még, hogy miként van ez, de most telóról hosszú lenne.
2012. nov. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na, akkor a lényeg. Egyáltalán nem ajánlatos edzés utáni időponton kívül fogyasztani gyors szénhidrátokat, mivel feleslegesen cseszetjük vele az inzulinrendszert és hízékonyaknél zsírlerakódást is eredményez.

Tehát elve csak edzés utánra ajánlanám a tömegnövelőket a cukortartalmuk miatt.

A másik fontos dolog, hogy az ilyen alacsony fehérjetartalmú cuccokból nagy mennyiséget kell betolni ahhoz, hogy edzés után elegendő fehérjéhez jussunk. De még egy nehezen hízónak sincs szüksége edzés után sem egy adagban 150-200 g szénhidrátra, aminek a nagy része cukor.

Edzés után testtömegkg x 0,5g fehérje kell minél hamarabb. Ez azt jelenti, hogy egy 70 kilós embernek kell 35g fehérje egyből edzés után. Ez pedig a zöld Jumboból jó nagy adagot jelent, sok cukorral. Ezért írtam én, hogy jobb a professional változat, ami már nagyobb fehérjetartalmú.

De természetesen mindenki maga dönt, csak leírtam, hogy én hogy gondolom.

2012. nov. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!