Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzés vagy Meztelen...

Fegyencedzés vagy Meztelen harcos?

Figyelt kérdés
A fegyenc edzést meg is vettem könnybe nekem tetszik jól meg van fogalmazva edzés terv 1-10 lépésig stb.. A meztelen harcosba belenéztem hát az úgy rosszabbnak tűnik érthetetlen első ránézésre vagy ezt csak én érzem most még így? Melyik a jobb és miért ? Melyik a megerőltetőbb jobb az erő növeléshez pl szkander stb... Kérlek ha írsz választ magyarázat is legyen köszi.

2012. nov. 12. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
A meztelen harcos.
2012. nov. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szkanderhez egyértelmű,hogy a fegyenc 1-2.

a kettőben van az alkar,fogás erősítés az egyben meg a váll,hát edzése.

a meztelen h kiegészítésre jó,vagy színesíteni a fegyencet,de a fegyenc az alap és a sokkal sokrétűbb,mindenre kiterjedő,logikusabban felépülő,követhetőbb rendszer és könyv.

2012. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A meztelen harcos nem kezdőknek való könyv, semmi keresnivalója egy kezdő kezében, de egyébként a maga nemében zseniális. A két könyv nem összehasonlítható, mert másnak szól kezdésnek a fegyencedzés. Később majd belenézhetsz a meztelen harcosba, mert haladóként rengeteget profitálhat az ember belőle.
2012. nov. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
OK kösz akkor elkezdem a fegyenc edzést még annyi lenne a kérdésem hogy pl a fekvőtámasz 1 feladatánál írja hogy 3.50 et kell csinálni és végén azt írja a edzés programba hogy 2 edző sorozat vagy mennyi akkor az azt jelenti hogy 2szer kell megcsinálni a 3szor50 et egy nap? Vagy hogy van?
2012. nov. 13. 13:37
 5/8 anonim ***** válasza:
A 2 edzősorozat csak példa volt. Te azzal ne törődj.
2012. nov. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi akkor avval nem törődök.
2012. nov. 13. 20:57
 7/8 anonim válasza:
Én azt úgy csinálom hogy 2x csinálom meg a 3x50-es sorozatot :D
2013. febr. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó :D
2013. márc. 19. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!