Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jól gondolom, hogy a tojásnál...

Jól gondolom, hogy a tojásnál nem túl előnyös ha megeszem a sárgáját is? Ti mit csináltok vele? Egyszerűen kidobjátok?

Figyelt kérdés
Valamint milyen módon készítitek? Főzve?

2012. nov. 30. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:

"A jó minőségű tojássárgájában egy felnőtt ember napi A-vitamin-szükségletének egyharmada halmozódik fel, D-vitamin-tartalma pedig a tőkehalmáj után a legnagyobb."

+ videó

[link]

2012. nov. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pár sárgáját megeszek, a többi kuka.
2012. nov. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 MrPifta ***** válasza:
ugyanúgy megsütöm, mint a fehérjét. Leginkább rántotta formájában szeretem a tojást.
2012. nov. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kidobod a sárgáját??? azt az eget :D kutya nincs? xD

am tömegnövelésnél kajálhatod be azt is, semmi probléma, kivéve ha zsírosodol nagyon

2012. nov. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kutya nincs és zsírosodok.:)
2012. nov. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sznofru ***** válasza:
Nincs gond a sárgával, simán nyomom azt is.
2012. nov. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja, első vagyok, elfelejtettem hozzátenni, hogy én is megeszem a tojássárgáját. A világért sem dobnám ki, ahhoz túl drága darabja. Sajnos. :( Tele van mindenféle jóval (ld. válaszom), fehérjéből és sárgájából együtt csinálok rántottát vagy főzelékhez tükörtojást.

Ha már semmiképpen sem tudsz vele mit csinálni, akkor add oda egy macskának vagy kutyának, élvezettel felnyalják. :)

2012. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
megeszem. Nem fogok olyan kaját kidobni ami még nincs megromolva. annyira nem vagyunk gazdagok.
2012. dec. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!