Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kettlebell edzések iránt...

A kettlebell edzések iránt érdeklődöm, mint kezdő. Milyen súllyal érdemes elkezdeni egy nőnek? Az edzésekhez van-e ingyenes anyag a neten, vagy könyv formájában?

Figyelt kérdés

#könyv #súly #kettlebell #ingyenes anyag
2012. dec. 10. 02:13
 1/5 dirtboy ***** válasza:
100%

a kettlebell nem játék ha rosszul csinálod az ízületeid nagyon kinyíródhatnak,ha nincs kettlebelles ismerősöd akkor muszáj leszel venni pár órát hogy megtanuld a gyakorlatok helyes végrehajtását.

ott meg kiderül az is hogy milyen súlyú kell majd neked.

2012. dec. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

8 vagy 6 kg, könyvből simán meg lehet tanulni a mozgásokat, elég szájbarágósan le van benne írva mindegyik. Ha ez nem elég ott a rengeteg videó is youtubeon, ha van egy nagy tükröd még könnyedén tudod magad ellenőrizni is. Ez se nagyobb ördögösség mint a többi sport, épeszűen és odafigyelve kell csinálni megfelelő súllyal és akkor nem lesz baj.


egyes helyeken ha veszel kettlebellt akkor kapsz hozzá ingyen órát is, amin megmutatják hogy mit hogyan, az ilyen akciót érdemes kihasználni.

2012. dec. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

akármennyit is olvasol róla,meg nézed a videókat,legalább 1 edzésre le kell menned,hogy az edző megmutassa a dolgot,kijavítson,legyen fogalmad róla.

aztán ennek függvényében eldöntheted,hogy tudott-e újat mondani vagy nem,mert tényleg nem játék,és helytelenül használva balesetveszélyes.

nőknek a kezdő a 8 és a 12 kilós.

könyv-kezd el a kettlebellt!-a kettlebell visszatér.

ncore-on fent vannak,meghívót nem küldök.

2012. dec. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kolcsi ***** válasza:
Csak megerősíteni tudom azt, hogy szakszerű edzői felügyelet nélkül eléggé visszájára sülhet el a dolog. Sok apróság van, amire az ember nem figyel, mivel számtalan mozgás eléggé más a hagyományos súlyzós edzésekhez képest. Én több, mint másfél éve kettlebellezem, de még mindig vannak alkalmak, amikor korrigálni kell egy picit. www.kettlebell.hu oldalon keress egy hozzád közel eső helyet, és menj le legalább beszélni az edzővel. Egy három hónapos alapozás minimum ajánlott, utána már pár gyakorlatot viszonylag nagy biztonsággal meg tudsz csinálni otthon is.
2012. dec. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Grimmm válasza:
Én a barátnőmnek 4 kg-s kettlebellt vettem, hogy szokja a ezt a fajta mozgást.Már jól kivitelezi a gyakorlatokat ezért áttér a 12 kg-ra. Először ne próbálj nagy sújt én poénból swingeltem 24 kilóssal és utána fájt a hátam meg a vállam egy ideig.
2013. márc. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!