Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lábazás utáni hányingerrel...

Lábazás utáni hányingerrel lehet valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

Szinte minden lábazás után az a forgatókönyv hogy ülök vagy 10 percet az öltözőben és várom hogy most hányni fogok e vagy sem.Általában az előbbi a forgatókönyv.

Eddig először gugoltam, utána combhajlító/feszítő, ma ezt megcseréltem mert gyakran gugolás után ezeket már nem tudom megcsinálni. Ma megcsináltam, utána egy sorozat gugolást, de abba kellett hagynom mert ha tovább csinálom már lehet öltözőig se jutok ki.Aztán elmúlt hányinger, mondom akkor lenyomom turmixom, erre az megkijött 5 perc múlva.

Max azt csinálom hogy két napra bontom a lábedzést, vagy egy héten csak az egyiket, nyilván ez kevésbé jobb megoldás, de a legjobb az lenne ha egy napon tudnám.


Amúgy azt tudni kell hogy edzés elött 2 órával ettem utoljára zabpehely+whey proteint, illetve megvolt a bemelegítés + kb 1 liter víz edzés alatt, szóval elvileg ez a része rendben van...



2012. dec. 15. 15:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Na gugolás része most sikerült:D

Combfeszítő meg hajlítókat most nem csináltam mert a tegnapi időhiány miatt elmaradt tricepszet ma beraktam gugolás elé, hát nem azt mondom hogy kellemes közérzetem volt a végén de a hány inger most elmaradt.


Amúgy eddig mindig zabpehely+protein volt a menü edzés elött 2 órával mer általában reggel edzek, most viszont egy csirke+rizs ment előtte, lehet ez is szerepet játszott mert szerintem a zabpehely jobban megfekszi a gyomrot.

2012. dec. 21. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!