Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik edzes lenne nekem idealis?

Melyik edzes lenne nekem idealis?

Figyelt kérdés

Tanultam itthon apumtol judo-t(sokat judozott),jartam par honapot onvedelmi edzesekre,ahol a kulonbozo fogasokat,technikakat megmutattak,de mentunk is tovabb,nem maradtak meg,ha nem gyakoroltam itthon sokat,de sokszor mar arra elfelejtettem,amire hazaertem.Nem tanitottak olyan pontosan,hibatlanul.Ennek az edzesnek volt egy olyan resze is,amikor kettossevel vedofelszerelesben 'verekedtunk'.Itt szabadott utni,rugni is,de nem tanitott meg az edzo helyesen utni,rugni. Itt csak uttuk egymast,ahol ertuk,de ezzel nem fejlodtem.Az edzo mindig a penzt hajtogatta stb.Rajottem,hogy ez az egesz edzes egy kamu,es csak a penzre megy ki.

Ezek utan elkezdtem shotokan karatezni,ahol mar mindent precizen tanulunk es sokat gyakoroljuk.

Itt nincs full contact,kontrollal kell edzeni es versenyezni is.

Ez az edzes is elegge elgyengult,konnyebb,lazabb edzesek vannak,kimarad a kumite,az edzesnek a harcolasi resze stb.


Az egyik szemem elegge rossz,5-6 dioptrias szemuveg kell,tudom,hogy kuzdospotnal ez hatrany.(pl nem lehet versenyezni stb.)

Minel jobban szeretnek fejlodni,ezert kerem a segitsegeteket,hogy hova jarjak el a kovetkezo edzesek kozul ezzel a tudassal.Ilyen edzesek vannak a varosomban.


aikido

box

k1

thai box

birkozas

onvedelem

kendo

karate.


Elore is koszonom a valaszokat!



2012. dec. 25. 21:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A floorball nem hangzik jól.
2013. jan. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
vegulis mozgas,azert van,hogy job legyen a kondink,meg,hogy edzes elott a kisebbek is bemelegedjenek normalisan,aki nem tudja annyira komolyan venni a bemelegitest.
2013. jan. 5. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!