Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha napi 20 percet kocogok és...

Ha napi 20 percet kocogok és 20 percet gyalogolok és este 20 percet tornázom sikerülhet leadni a hasamból?

Figyelt kérdés

2012. dec. 28. 18:57
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
15%

Wash, a belinkelt cikk testÉPÍTŐKnek szól, és nem olyanoknak, akik fogyni akarnak. Ha újra elolvasod. látni fogod, hogy a cikkíró egyedül a fehérjét ajánlja estére. Vajon miért? Azért mert 1.testépítőknek kifejezetten jó, hiszen az alvás közben jól beépülnek a fehérjék alkotóelemei, az aminosavak. 2. Az említett oldalon mindennek arról kell szólnia, hogy VIGYÉL BE (ne is egyél, hanem vigyél be) minél több TÁPANYAGOT a szervezetedbe. Utóbbi pedig érdek, hiszen nem kevés tápl. kieget próbálnak rásózni az emberre.

A 6 utáni evésre azt az indokot sokkal inkább elfogadtam volna, hogy a megevett ételek kalóriájának és az elégetett közül az utóbbinak kell többnek lennie a nap folyamán, függetlenül a kalória elfogyasztásának idejétől.

2013. jan. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
15%
De gondolkodás nélkül szajkózni kell, amit valahol olvas valaki és még be is linkelni, ugye.
2013. jan. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
51%
Kutyát nem érdekli, hogy te milyen érvet fogasz el. Az tény, hogy belassítod vele az anyagcserét, ha nem eszel 6 után, tehát baromság, mert a zsírraktározást fokozod vele. Ennyi. Innetől azt hiszel amit akarsz!
2013. jan. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
11%
Tulajdonképpen az is hit kérdése, hogy belassítod az anyagcserédet.
2013. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

És még meg is magyarázza a hülyeségét...

Elárulok egy titkot: a testépítők nem csak építkeznek, hanem szoktak fogyni is. Nekik is kell időnként leadniuk a fölös zsírt, már csak azért is, hogy a versenyeken a lehető legzsírmentesebb formát mutathassák, ezáltal tökélyre fejlesztették a zsíreltüntetés tudományát. Szálkásításnak hívják. Így az első pontod máris megbukott.

A második a szokásos laikus összeesküvéselmélet, csak sajna minden testépítéssel foglalkozó szakoldal a rendes kajálást helyezi az első helyre, a kiegészítő csak utána jön. Azt mondják, addig ne is vegyél kieget, míg nincs rendben a kajád. És mivel kaját nem árulnak, így ez az elmélet is csúfos kudarcot szenvedett. Ami nem történt volna meg, ha te gondolkodtál volna utána akár egy kicsit is a dolgoknak, de jellemző, hogy pont ezzel vádolod a másikat.

Manapság már minden, magára valamit is adó, táplálkozással foglalkozó ember tudja, hogy ez a "hat után nem eszünk" mekkora baromság, kivéve a nőimagazinok és a hozzád hasonló buta emberek. Például a cikket is végigolvashattad volna, hiszen megint egy rémegyszerű, ámde annál frappánsabb érv van a hülyeségedre. Valami bolond kitalálta a hat órát, a többi meg szajkózza *taps*.

2013. jan. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
2013. jan. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Nem, ez tapasztalat is! Ha koplalásra állítod a szervezetet, akkor izomvesztés is lesz és nem lesz jó a végén a forma, egy löttyedt, tónustalan testtel!
2013. jan. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
14%

Wash, téged látom, nagyon felkavart, hogy én igenis végigolvastam a cikket, amit TE szajkózol és leírtam, ami ellentmondás a válaszoddal. Abból, hogy személyeskedsz pedig nekem csak az jön le, hogy az érveid kevesek. Nincs átfogó képed a táplálkozásról, a tegnap este olvasott cikkeidet akarod lenyomni mások torkán nagy meggyőződéssel.

Ha nem mondod, hülyén halok meg, hogy a testépítők szálkásítani is szoktak.... ám a linkelt cikk nem szálkásításhoz írott, azt Te is tudod. Visszatérve az eredeti kérdésre, aki nem eszik 6 után nagyobb eséllyel fogy le, mint aki eszik. A zsírfelhalmozódás, amiről te beszélsz pedig az ételmegvonásos koplalásnál alakul ki, amiről senki nem beszélt.

2013. jan. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Mert a nem evés az nem ételmegvonás? Hűbakker... Este hattól mondjuk reggel 6-7-8-akármeddig nem kap enni a szervezeted, mégis mi ez? És miféle mechanizmus alapján kéne ennek működnie? Csak mert eddig ez valahogy kimaradt, csak a mellébeszélés ment, de az nagyon.

Engem valójában az idióták kavarnak fel, különösen azok, akik marha magabiztosak a bizonyítatlan hülyeségeikre (:

2013. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Hmmm, érdekes beszélgetés. Én biztos nem tudnék 6 után semmit nem enni. Mondjuk a barátnőmnek kb 4 éve olyan lapos a hasa, hogy a kockák simán látszanak rajta, Ő pl 5-kor kezdi a vacsorát évek óta, kb fél óráig eszik és utána aznap már semmit.
2013. jan. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!