Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kigyúrt pasik hogy tudnak...

A kigyúrt pasik hogy tudnak maguknak ruhát venni? Akinek hatalmas válla, felkarja van, azok bele se férnek egy átlag pólóba, ingbe.

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 22:19
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Sorrendben a harmadik hozzászóló egy I.D.Í.Ó.T.A!!! Én 9 éve használok 1 kezes súlyzót! Amikor elkezdtem elég kis csenevész gyerek voltam 32-es kar. Soha nem szúrtam magamat, és nem szedtem bogyókat sem. Ma már 47-esek az ikrek, és boldog párkapcsolatban élek 6 éve. Pedig párom 9 évvel fiatalabb nálam!!! De abszolút nem panaszkodik a "2 centisre"!!! Gondolom magadból indultál ki!? Na pontnemérdekel, sem az ha a farkad 2 centi, sem ha az agyad kapacitása ennyi!!! De ha találkozunk, és kapsz egy egészséges pofont, egyben biztos lehetsz: 2 fogad fog maradni!!! Nem minden kigyúrt ember szed szteroidokat! De egyébként ez is mindenkinek a saját döntése! Nem itélem el! Én nem merném, mert féltem az egészségemet! De egyébként nem hallottam róluk, hogy nem állna fel a 2 centis!!! A legtöbbnek több csaja van, volt, mint amennyire te csak képzeletben recskáztál!!!!
2014. jan. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
HCG-t mar meg se merem emliteni
2014. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!