Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez az étrend jó?

Ez az étrend jó?

Figyelt kérdés

Jan. 01 óta heti 5 napot edzek, saját súlyos (fekvőtámasz felülés és barátai) és aerob edzésformákat(kettlebell, 20-30 p szobabicikli stb..) és mellé tegnap összeállítottam egy étrendet:


[link]


természetesen fogyás a cél ( fiú, 17 éves, 170 cm, 110 kg)

Ezzel el lehet érni így fogyást? (tudom hülye kérdés mert ez sok mindentől függ.) Bár még a csirkemellet még így is soknak találom, alig birtam ma is megenni az adagokat :)



2013. jan. 11. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig ez még kevés fehérje is. Szálkásításhoz 2,5-3g x ttkg lenne jó, mivel ez alatt izomvesztés lesz. Amúgy az alapanyagok jók, csak minden húsos kajához KELL zöldség is!
2013. jan. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Esetleg ha minden csirke mellé ennék csemegeuborkát, és nem csak az "ebédnél" azzal javítanék valamit? Tudnál mondani valami viszonylag olcsó kaját, amiben nagyjából ugyanolyan arányba van fehérje, mint a csirkében?
2013. jan. 11. 16:13
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagy te mivel egészítenéd még ki?
2013. jan. 11. 16:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudok:) Pulyka, hal, marha vadhúsok stb.

Egészítsd ki egy edzés utáni protein shakkel.

2013. jan. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!