Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha beteg vagyok akkor ne...

Ha beteg vagyok akkor ne eddzek ugye?

Figyelt kérdés
Szálkásító diéta menjen attól igaz? Meg vagyok fázva nem vészes de elég gyenge vagyok

2013. jan. 14. 08:23
 1/10 anonim ***** válasza:
ezt neked kell érezned ha csak folyik az orrod attól még lehet,ha teljesen le vagy gyengülve akkor hagyd,pár nap kihagyás nem fog ártani,a diétát meg folytatnod kéne
2013. jan. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Az edzés kifejezetten jó tesz, mert segíti a szervezet regenerálódását,az intenzív mozgás erősíti az immunrendszert, és a benned lappangó kórt "kiűzöd"..segíted a szervezetedet a mielőbbi megújulásra.Viszont a diétával óvatosan ilyenkor.Abbahagyni nem kell, viszont iktass be több gyümölcsöt+ c-vitamint. Meg vagy fázva?Vegyél be egy kalmopyrint, és már mehet is a kardió:)Másnapra kutya bajod!Sok sikert, és gyógyulj meg!
2013. jan. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
betegen edzen kel ez mi ez a fas.zság??,ha normálisan edz az ember betegen végig se tud csinálni egy olyan edzést
2013. jan. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoktam mikor reggel fel se bírtam ülbmni:D
2013. jan. 14. 08:35
 5/10 anonim válasza:
12%

Okostojás!Edző vagyok!!!Csak tudom már mit kell csinálni, nekem bevált.

Nem 40 fokos lázzal szoktam tolni és sem.De egy idiótának miért is kezdeném magyarázni.

2013. jan. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 dirtboy ***** válasza:

te vagy az idióta,mindenki tudja hogy betegen pihenni kell,az idegrendszernek kell a pihenés,fontos hogy ha már beteg a test akkor ne fáraszd tovább hanem segíts neki helyre jönni,ha akkor kezded még terhelni magad azzal ku rvára de semmilyen segítséget nem adtál.

neked milyen orvosod van?

meg fázásra ír egy edzéstervet vagy mi fa sz?

olyanon nem kéne vitatkozni amit mindenki tud aztán még neked áll feljebb.

2013. jan. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az meg ki a ge.cit erdekel hogy edzo vagy es kismama jogakra feszengsz
2013. jan. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amikor valaki edz, akkor eleve az immunrendszerét legyengíti. Nem véletlenül kellene edzést megelőzően mondjuk 40 perccel C-vita + zöldtea kivonat, EAA komplex.


Nos, ha eleve valaki beteg, annak az immunrendszerét miért kell, még kitenni további veszélyeknek?

2013. jan. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azért mert ő edző és ezt mondja
2013. jan. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
:DDDDDDD
2013. jan. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!