Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Saját testsúlyos gyakorlatokka...

Saját testsúlyos gyakorlatokkal hogy lett ilyen szálkás ez a csávó?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jan. 28. 21:09
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
kb hány testzsír százalékos lehet
2013. jan. 28. 21:56
 12/23 anonim ***** válasza:
aza csávó olyannira biztos hogy nem kokszol minthogy a muterod már nem szűz :) am meg nemtom mérgondolod azt h ha olyan vagy akkor hamar meghalsz.. :D
2013. jan. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
ez hülyén jött ki, félreérthető..nem neked irtam Montez:)
2013. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

[link]



"A koksz egészség károsodást okoz, azt hiszem ezt nem vitatja senki, maximum aki kokszol, megpróbálja kimagyarázni.Tudom, én is ezt tettem 13 évvel ezelőtt.Tudtam, hogy káros, de nem akartam elhinni, mert nagy akartam lenni. Fanatikus voltam, 175cm magasságomhoz 96kiló lettem, persze nem hájban. Megúsztam néhány pattanással és egy lassan múló májkárosodással, a vérnyomásom is helyre jött, szerencsém volt. Azóta naturál vagyok , van már ilyen kategória is a versenyeken, ezért tudok versenyezni tovább, most 75kg a versenysúlyom. Mindenki tudja, aki utána olvas, hogy a szteroidok a nitrogén egyensúlyt felborítják, ezért több tápanyag hasznosul a szervezetben, mint normál esetben. Az izmok így szépen nőnek, csak az a baj, hogy a szervezet eközben túl van terhelve. Többlet tápanyag, többlet méreg, a vese, a máj ezt nem nagyon szereti. A folyadék visszatartás miatt nő a vérnyomás, ez gond a szívnek. A külső férfi hormon bevitel le állíthatja rossz esetben a saját termelést. Láttam a társaim, akik rosszabbul jártak, mint én, tudom miről beszélek. Ne haragudj, de nem tudok olyan versenyzőkre felnézni, akik ugyan komoly eredményt érnek el, de megbetegítik magukat. Ez önpusztítás és ezt nem lehet kimagyarázni. Nem lehet megúszni egészségesen. Nem állhatunk ki egy olyan dolog mellett, ami rossz. Ha lesz olyan szer, ami hasonló eredményt hoz , mint egy szteroid és nem egészségkárosító, én leszek az első aki megveszi "

2013. jan. 28. 22:01
 15/23 anonim ***** válasza:
ez oké,de ő mondta neked,hogy használl szteroidot??kérdező!
2013. jan. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Az a szálkás csávó tuti, hogy koxol. Még egy ekkora izomtömeget sem hozol össze ilyen kb 4-5% zsírzartalommal. Egyszerűen elfogynál izomból naturálon. Meg lehet nézni egy naturál versenyt, pl inba (tatabányán volt), hogy ilyen tömeg, ilyen csontszálkán nem volt.

Ez akár hiszitek, akár nem, nem megy kox nélkül.

Aki nem hiszi, tegyen magáról hasonló képet.:)

2013. jan. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
ejha, mégegy Tatabányai? :D Én a testépítő eb-re nem jutottam el, mert más dolgom volt :/.
2013. jan. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
akkor lökj fel magadról egy képet fel
2013. jan. 28. 22:17
 19/23 anonim ***** válasza:

Én pesti vagyok, csak olvastam, hogy ott volt az inba verseny.

Ki rakjon képet?

2013. jan. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
aki nem jutott ki a testépítő eb-re
2013. jan. 28. 22:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!