Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor kezdjek el szálkásítani,...

Mikor kezdjek el szálkásítani, hogy nyárra jól nézzek ki?

Figyelt kérdés

Mielőtt mindenki hülyének nézne: 17 éves fiú vagyok,2 éve edzek rendesen.A 0-ról indulva felszedtem kb. 10-15 kiló izmot,de formátlan vagyok,mert van rajtam némi háj.(kb. 5-8 kiló) Az előző félév zűrös volt,és volt egy komoly sérülésem is,most kezdek el rendesen edzeni.Szeretném a lehető legtöbb izmot magamra pakolni,és minimum 5 kilót leadni nyárig.Meddig tömegelhetek,mikor kezdjek el szálkásítani? Április közepe felé szerintetek jó lesz?

(a technikai részletek tiszták,csak ez nem..)

17/F


2013. jan. 28. 22:36
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Szerintem is könnyű vagyok,de mekkora legyek már 17 évesen?:D

Így is 40 kilóval szériázok fekvenyomásban,guggolni összesen 120 kilóval szoktam,szóval nem vagyok gyenge.:)(annyira)

És végre szeretném elérni,hogy nyáron ne kelljen szégyenkeznem a testem miatt:)

Strandszezon végén,persze nyomás vissza tömegelni:D

Majd dobom a képet.

2013. jan. 29. 21:52
 12/26 anonim ***** válasza:
40 kiló? :) én 50-el kezdtem 15 évesen, majd 17 évesen már belenyomtam 120-ba. Ez sem nagy szám, csak arra írtam, hogy ne hidd magad erősnek.:)
2013. jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Osynho ***** válasza:

Az mi, hogy összesen 120kg-val guggolsz? Beleszámolod a saját súlyodat is, vagy mi? :D Ha 120kg súllyal nyomod, az már nem rossz a te korodban a te súlyodhoz. :)

A 40kg-os fekve nyomáson azért lehet mit javítani, mielőtt elkezdesz szálkásítani. Zúzzad a kaját és eddzél keményen! :D

2013. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Ez de ciki:DDD

De akkor vagy a korosztállyal van valami baj,vagy te vagy egy szupermutáns.

Nálunk az évfolyamon én vagyok az egyik legerősebb,pedig vannak 5 éve vízipólózók,versenysportolók,egyik se nyom ki ennyit.(sorozatban)

És fel tudtál mászni a kötélen csak kézzel?:D

2013. jan. 29. 22:00
 15/26 A kérdező kommentje:

Sajnos a kajám rossz.

Egyszerűen család miatt nem tudok rajta változtatni.Épphogy elég fehérjét kapok,és sok szénhidrátot.

2013. jan. 29. 22:01
 16/26 anonim ***** válasza:
120-al guggolsz "összesen"? Az mit takar? :D Az azért durva, főleg ha összehasonlítjuk a 40kg-os fekvenyomással. A képet még mindig várjuk, én már nagyon kíváncsi vagyok. :D
2013. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Simán felmászok, pedig már 42 éves vagyok. Én 15 kilós tárcsával húzódzkodok.

Nálumk az osztályban 5-en kondiztunk, én csak a 3. legerősebb voltam. Egyik osztálytársam előttem nyomott 160-ba. Mondjuk ő koxolt, bár tagadta. :)

2013. jan. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Eszem megáll. Ez borzasztóan nagy súly..

Asszem most egy darabig behúzom fülemfarkam:D

Persze tarthatnék előrébb is,de a betegségek,sérülés,költözés,tanulás miatt rengeteg edzés kimaradt.

2013. jan. 29. 22:10
 19/26 anonim ***** válasza:

Ja itt egy mostani kép rólam, ha nem hinnél nekem kérdező:

[link]

2013. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Nem kételkedtem:)

Itt az én adonisz testem:


[link]


(úgy nézek ki mint,te csak rosszak a fények!:D)

2013. jan. 29. 22:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!