Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor kezdjek el szálkásítani,...

Mikor kezdjek el szálkásítani, hogy nyárra jól nézzek ki?

Figyelt kérdés

Mielőtt mindenki hülyének nézne: 17 éves fiú vagyok,2 éve edzek rendesen.A 0-ról indulva felszedtem kb. 10-15 kiló izmot,de formátlan vagyok,mert van rajtam némi háj.(kb. 5-8 kiló) Az előző félév zűrös volt,és volt egy komoly sérülésem is,most kezdek el rendesen edzeni.Szeretném a lehető legtöbb izmot magamra pakolni,és minimum 5 kilót leadni nyárig.Meddig tömegelhetek,mikor kezdjek el szálkásítani? Április közepe felé szerintetek jó lesz?

(a technikai részletek tiszták,csak ez nem..)

17/F


2013. jan. 28. 22:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Jó lesz ez, csak még tömegelj kicsit, hogy szálkásításnál maradjon is belőle.
2013. jan. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Én a lábadra mondjuk inkább kíváncsi lennék, hogy mi szolgáltatja a kraftot a 120kg-os guggoláshoz. Vagy csak én értettem valamit félre? :D
2013. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

A lábam az tűrhető mert harcművészetet űzök mellékesen és tàncolok is,szóval rengeteget rugdosok,guggolok,ugrálok,meg persze teremben súllyal guggolok.(a 120-ban a sajátom is benne van.A max. amennyit rárakok 70 kiló,összesen 145 kiló.)

Csak az is zsíros kicsinyég:(

Köszönöm az értelmes válaszokat!

2013. jan. 29. 22:27
 24/26 anonim ***** válasza:
JA értem. :) Hát ezt viszont úgy számolják mindig, hogy rúd + a rárakott súly. Fekvenyomásnál sem számolod bele a karod súlyát. :) Akkor te is olyan fajta vagy, mint én. Én is 85kg-al guggolok de csak 55-el nyomok fekve. :D Tiszta hülyén érzem magam.
2013. jan. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Osynho ***** válasza:
Mindent a genetika dönt el. Hiába edzel 2 izomcsoportot ugyanúgy, nem biztos, hogy ugyanannyira erősek is lesznek.
2013. jan. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Jah, 2 év alatt 10-15 kiló izom... Nem 12 évet akartál írni? Bár akkor meg a korod nem stimmel!🤣
2023. febr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!