Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megéri ezt szedni? Kell még...

Megéri ezt szedni? Kell még mellé valami?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el edzeni , egyenlőre csak itthon de súlyzókkal is persze !!! Lehet kapni biotech carbox-ot, szénhidrát !!! Mivel kezdő vagyok azt szeretném tudni , hogy elég ezt magában szedni , és mire jó mit segít ?
2013. jan. 31. 17:01
 1/5 Zakathol ***** válasza:
Tök hülye vagy.
2013. jan. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt te mondod aki választ nem tud adni !!!
2013. jan. 31. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj kedves kérdező attól hogy ezt megkérdezed és valaki válaszol is rá attól még semmit az égvilágon nem fogsz tudni ennek a sportnak a táplálkozás részéről.

Előbb tájékozódj a tápanyagokról, utána már jobban össze fog állni a kép. Az hogy zéró tudással már ilyeneket kérdezel ennek a vége az lesz hogy "jaj nem fejlődtem semmit pedig állandóan edzek és még a fehérjét is szedem"


Először is a kajáról tájékozódj, hogy miből mennyit kéne fogyasztani a fejlődéshez. Nem fejtem ki ennél részletesebben mert nálam vagy nálunk sokkal részletesebben kifejti egy testépítő oldal.

2013. jan. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olvasd el a Sárga Kapszulát:


[link]


Gőzöd sincs arról, hogy mi mire jó. Ez majd segít tisztába hozni a dolgokkal. Erre nem lehet egy kommentben válaszolni, mert látszik, hogy tényleg hiányzik a minimális tudás is.

2013. jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kérdező, magában nem eszegetünk cukrokat. CSAK edzés után mehet gyors ch és akkor is FEHÉRJÉVEL, nem magában!!
2013. jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!