Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hatékony zsírégetéshez elég...

Hatékony zsírégetéshez elég heti 3-szor 30 perc Kardió edzés?

Figyelt kérdés
Étkezésre nemtudok nagyon odafigyelni próbálok sok főzeléket enni és leveseket a zsíros ételeket nagyon kerülöm
2013. febr. 2. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

minden sebből vérzik a kérdés.

kalóriát égetünk nem csak zsírt.

kardió edzéssel a savasodási küszöböt emeljük,toljuk ki,erre való,a fenét nem érdekli,hogy közben mennyi cal ég.

főzelék=ch,leves=üres cal=haszontalan mindkettő.

ezért a válasz egy egyszerű nem.

2013. febr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Aerob Edzés...radikális kaja változás...disznózsír,mangalica szalonnával..
2013. febr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok edzésszakértő, viszont rendszeresen főzök. Csak azon akadt meg a szemem, hogy zsírt akarsz égetni, de sok főzeléket eszel... értem én, hogy a főzelék zöldségből van, de a sűrítéshez bizony rántás kell, ahhoz pedig olaj és liszt (nagy átlagban pedig fehér liszt) vagy zsömle (pl.: spenót)... Inkább edd azt a zöldséget nyersen/párolva. Saláták is becsapósak, mert a szószok csak úgy úsznak a cukorban, szóval ezeket házilag csináld meg, az a tuti.
2013. febr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!